Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Miért csinálhatta ezt a lányom tanára?

Figyelt kérdés
Előre bocsátom, hogy a lányom nem egy matekzseni, inkább humán beállítottságú. Azért, hogy jobb legyen, rengeteget tanul, gyakorol, jár matek tanárhoz korrepetálásra. Most hívott zokogva, hogy bár csupa 3-asa volt ebben a félévben, a tanár 2-esre zárta le. Most 8.-os, épp a pályaválasztás előtt.. Gimnáziumba szeretne menni..így nem fogják felvenni...
2010. jan. 19. 11:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hát, ez az. Végig azt mondta a tanárnő, hogy bőven megvan a 3-as, nincs itt semmi gond, sem felelnie, sem dolgozatot írnia nem kell. Most meg...
2010. jan. 19. 12:21
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Azért nagyon felhúztam magam. Beszélni fogok vele!!!! Persze csakis akkor, ha kicsit lehiggadtam :)
2010. jan. 19. 12:22
 13/29 anonim ***** válasza:
53%
Mondtad, hogy nagydolgozatból van hármasa. és a hármas nagydolgozatban lefelé húzza az átlagot, kivéve úgy tudom a négyest és az ötöst. Szóval hiába volt egy kettese, meg nem tudom hány hármasa, a hármasok a kettes felél húznak...
2010. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ez nem így van. A nagydolgozat jegy épp, hogy 2 jegynek számít.. Olyan nincs, hogy valakinek nincs más jegye, csak 3-asai és csupán azért, mert a tz-k 3-asok, 2-est kap. ezt én is tudom, pedagógus vagyok (tanítóit is végeztem)....
2010. jan. 19. 15:55
 15/29 anonim ***** válasza:
Hát ez irtóra... Én tanárjelölt vagyok, és nem sikerült az előző félévben a tanítási gyakorlatom azért, mert a hetedikeseknek nagyvonalúan magyaráztam, (ezt pontosan most nem akarom kifejteni) de ilyent semmi esetre sem csinálnék.
2010. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Tudod, ha már van állása, az más... :s
2010. jan. 19. 17:23
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Menj be mindenképpen a matektanárhoz.Kérdezz rá,hogy miért lett 3-as a lányod,ha egyetlen egy 2-es kivételével az összes jegye 3-as.Ha pedig gyanakodsz,vagy húzódik ez a dolog,az igazgatóhoz is lehet menni!A tanárral együtt!Hátha ott kinyögi,mi nem tetszik,amiért kettes lett!


Egyébként nálunk így számolják:

Ha valakinek egy kettese és hat hármasa van,ebből 4témazáró,ami duplán számít,akkor:

2+(3*10)=32

32/11=2,9

Amire elvileg meg kellene adni a hármast.

15/L

2010. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nálunk is ezt a számítási módot használják..elvileg..
2010. jan. 19. 19:03
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindneképp menj be, állj ki a lányodért, ha kell, menj az igazgatóhoz is, mert a 2,9 az baromira nem kettest. Vagy a matektanár nem tud kerekíteni? Hát az ciki. Én is írtó dühös lennék, szóval csak keményen!
2010. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszi, bemegyek, bár sokat nem változik a helyzet..még az a jó, hogy a többi tárgyból jó!
2010. jan. 19. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!