Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyerek már az ilyen,...

Milyen gyerek már az ilyen, aki nem akar világot látni?

Figyelt kérdés

Nyáron nem akart menni az unokatesójával a tengerhez. Nem is ment. (Mi nem lettünk volna ott.)

Most meg hisztizik, mert nem akar jönni az October fest-re. (Hivatalos elintézni valóval egybekötött szórakozás lenne)

Itthon meg nem hagyhatjuk, mert csak a számítógépezés menne.


Komolyan, ilyet még nem láttam. Más örülne neki nem?


2014. okt. 1. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki szeret utazni, pedig szerintem is az egyik legjobb szorakozas. Hany eves?
2014. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szeretek utazni, írtózom a tömegtől, útközben meg bezárva, haszontalannak érzem magam. Volt, hogy már nagyobb kamaszként addig nyavalyogtam, hogy a szüleim otthonhagytak - na azt nagyon élveztem, hogy végre szabad vagyok nyugiban és nem kell alkalmazkodnom senkihez.
2014. okt. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miből gondoltad, hogy érdekli az October Fest?


Nem mindenki szeret utazni, ez van.

2014. okt. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Én speciel 3 éve nyavalygok anyámnak, hogy ne találja ki megint, hogy elmegyünk "békülni" és elutazunk..ha nem látom a vőlegényem akkor ideges vagyok, anyámmal nem akarok lenni, pláne nem akarok várakat nézni..egy vár oké..de naponta 2-3 sok..meg oké, menjünk múzeumba..de akkor legalább ne vonatokat nézegetni, hanem valami érdekeset...az October fest is csak akkor érdekelne, ha vőlegényem is jön, és anyám nem szórakozik h ne igyak, hanem odanyom a kezembe 1-2 sörre elég eurot..ezt természetesen levonhatja a heti kajapénzemből (kolis vagyok és nem zsebpénzt kapok, hanem annyi pénzt, hogy még a kaja is alig jön ki belőle..)

17L

2014. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem két nagy álmom a tenger (nemszámít, hogy már láttam tengert) és az Oktober Fest. Vigyetek engem! :D

Komolyra fordítva, ha olyan emberek léteznek, akik szeretnek utazni, olyanok is vannak, akik nem. Így kell elfogadni mindenkit.

17/L

2014. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én imádok utazni, de pl. van olyan ismim, akit egyáltalán nem érdekli és inkább számítógépezik, meg ilyenek, nem vagyunk egyformák
2014. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Vigyetek engem akkor 17 éves leszek, rendes vagyok nem balhés gyerek. :D
2014. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet akar csak nem veletek. Biztos vannak barátai akikkel szívesen elmenne, ha nem is ide de máshova.

Mondjuk könnyen érthető ha egy 16 éves nem akar a 12 éves unokatestvérével lenni, esetleg a szüleivel és a kistestvérével.

Nyomasztó lenne neki amikor a többi vele egy korosztályba tartozó iszik, bulizik stb, ő meg csak szüleivel sétálgat. Szóval ha ilyen cipőben jár a gyerek semmi baja nem lesz ha otthon marad számítógépezni.

Ha olyan 12 alatti akkor biztos csak játssza az agyát valami hülyeség miatt.

Talán ajánld fel neki, hogy eljöhet x-y barátja.

2014. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!