Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért másabb az, ha valaki 18...

Miért másabb az, ha valaki 18 évesen szexel?

Figyelt kérdés
Sok szülőtől olvasom itt gyakorin, hogy 18. életévhez kötik az érettséget, és írják, hogy nem való tini kapcsolatba a szex. Viszont nem értem mivel másabb egy 16 éves mint egy 18 éves lány. Én semmit nem változtam szinte azóta.
2014. okt. 7. 17:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Ezt biztosan embere válogatja, van aki ebben a két évben nagyot változik, van aki semmit. Ezt a szülőnek kell felismernie.


Én 18 múltam, 16 éves korom óta van aktív szexuális életem, ugyan az a párom azóta, és teljesen jó a szexuális életünk már az elejétől, nem érzem, hogy ez alatt a két év alatt nőttem volna fel hozzá.

2014. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként egy másik topikban írták, hogy akkor szexeljen valaki, ha esetlegesen terhes lesz, eltudja tartani a babát. ezzel érveltek a tinikori szeretkezés ellen. na már most szerintem ez hatalmas baromság. szerintem egy huszonéves egyetemista sem tudná ebben az országban megtartani a gyerekét, sőt, sok harmincas pár sem. Akkor tartogassuk magunkat örökké, amíg nem lesz pénzünk?


Én 16tól mondanám normálisnak a szexet körülbelül.

Az más kérdés, hogy milyen horribilis eltérést mutat az itteni szülők véleménye attól, amit a külvilágban tapasztalok. Mikor kilencedikes voltam, a 14 éves osztálytársam már EGY ÉVE a barátjával aludt, és már előtte is volt szexpartnere, nem is egy. És ez csak egy a sok közül, a való életben egy olyan lányt se ismerek, aki 16 éves vagy picit több, és tiltják neki a barátjánál alvást, itt viszont mindenki ágál ellene

2014. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%

12# pedig van ilyen. az en szuleim sem engedik mert nem fer bele a latasmodjukba hogy nem vagyunk hazasok es ugy alszunk egyutt..

de a baratnoim 90%a mar az elso baratjaval aludhatott egyutt 2-3honap utan.ez van csak szerintem semmit nem er a nagy szigorusag. annak ellenere hogy nem engedik aludtam mar vele egyutt, napkozben is vagy buli utan.

18L

2014. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, persze, van ilyen, de ahogy írtad, te is megoldod.


De itt a válaszolók foggal körömmel ragaszkodnak ahhoz, hogy márpedig ez tilos, ellenben a valóságban kb soha egy ilyennel sem találkoztam, pedig elég változatos emberekből áll az ismeretségi köröm minden téren :D


Amúgy aki ad egy reális indokot, hogy miért pontozott le, érvekkel alátámasztva, az vendégem egy csokira/sörre/csokor virágra/rotációs kapára. Ugyanis attól, hogy én a kérdezővel értek egyet, még a kérdésre adtam választ, nem offoltam, ide tartozott minden egyes szó. Szóóóval, pontozásfétisesek? Halljam az érveket :)

2014. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtobb kategoriaban nincs rossz valasz. a tudomanyok, vagy hazi feladat kerdesekben mar inkabb, ha valaki hulyeseget allit.


de az ilyen véleményes kerdesnel ugyse fogsz tudni olyat irni, ami mindenkinek tetszik. :)

èn nem pontozok, de ha làtom, hogy valaki szandekosan valotlant allit, vagy provokàl, akkor igen.

2014. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%
14-es! Leírnád, hogy számodra mit jelent a jó szexuális élet 18 évesn (meg, ahogy írtad, már 16 évesen is ilyen volt, mint most). Ez engem tényleg érdekel. Mit jelent a jó szex egy 16-28 évesnek?
2014. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez egy nagyon összetett téma, és mivel totálisan embere válogatja, hogy kinek mi a "jó szex", ezért erre nem lehet konkrétumokat mondani.


Alapjában véve szerintem a jó szexuális élet alapja az érzelmek, a kölcsönös odafigyelés, hogy törődjenek egymás igényeivel a felek. Az őszinteség és nyíltság a másik ember felé. Azaz nyíltan elmondani, mire vágyik az adott ember ilyen téren, és ha mindkét félnek örömet okoz, akkor kísérletezni. Semmit sem kényszernek tekinteni, például van olyan barátnőm, aki utálja az orális szexet, de a barátja ezt nem veszi figyelembe, ez mondjuk annyira nem lehet kellemes.

Persze ezek után beszélhetünk még az olyan alap dolgokról, mint például a védekezés, a higiénia, és hasonlók, de ezeket szerintem nem kell kiemelni, mivel gondolom a lelki oldala felől érdeklődtél.


Egyéb kérdés, kifogásolnivaló? :D

2014. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kifogásolnivalóm nem volt. :) Pusza kíváncsiság. És igen, kb erre a válaszra számítottam. 16-18 évesen általában ezt gondolja az ember a jó szexről.

Egyébként pont nem a lelki oldala érdekelt. :) Az egyéjszakás kalandokat kivéve, egészséges ember olyannal fekszik le, akit szeret, akiben megbízik, stb. A jó szex ezután kezdődik....

Köszönöm a válaszod! :)

2014. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát ha nem a lelki oldala, akkor mi érdekelt pontosan? :)

Mert konkrétumokat fejtegetni szerintem nincs értelme, például attól, hogy én milyen pózban szeretkezem legszívesebben, vagy milyen hosszúságú előjátékot részesítek előnyben, még nem lesz a jó szex definíciója, és hasonlók, ez egyszerűen egyéni preferencia, gondolom a tinédzsereknél sem szabvány igényekről beszélünk, ahogy a felnőtt, vagy az idősebb embereknél sem.

2014. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%
Ebben igazad van! És a kérdésem sem volt időszerű, hisz összehasonlítási alapod még nincs. Vagyis nem tudhatod, hogy milyen lesz a szex 10-20 év múlva. :) Magamból indultam ki, 35 vagyok és a mostani szexuális életem össze sem hasonlítható a 16-18 éves énemével.
2014. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!