Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért másabb az, ha valaki 18...

Miért másabb az, ha valaki 18 évesen szexel?

Figyelt kérdés
Sok szülőtől olvasom itt gyakorin, hogy 18. életévhez kötik az érettséget, és írják, hogy nem való tini kapcsolatba a szex. Viszont nem értem mivel másabb egy 16 éves mint egy 18 éves lány. Én semmit nem változtam szinte azóta.
2014. okt. 7. 17:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
Persze, ebben igazad van, biztos sokat fog még változni, csak sokszor írják, hogy tinédzserként nem lehet valakinek minőségi szexuális élete, meg hasonló "szép" dolgokat, amivel nem értek egyet.
2014. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
30%
Fogsz is még koppanni "királylány"
2014. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ezt most nekem mondod?

Mert ha igen, akkor egy ésszerű érvet kérnék, hogy ezt miből következtetted, és a becsmérlő jelző indoklását. ;)

2014. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőre mondta, aki közölte, hogy nem viseli el, ha megmondják neki, mit csináljon.
2014. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Őszinte leszek ezzel a 16-al, de mikor regisztráltam, minden harmadik kérdés a szexen belül az volt, hogy

"Terhes lehetek? Első alkalom volt és nem használtunk gumit. de nem élvezett belém. 16/L"

Engem meglepett, hogy hogy lehetnek sokan ennyire felelőtlenek. Igen, szerintem marha sok különbség van egy 16 és 18 éves értékbecslése és felelőtlensége között.

2015. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!