Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak, honnan vannak a...

Mit mondjak, honnan vannak a dolgaim? Vagy hogy tudnám meggyőzni, hogy ez nem rossz dolog?

Figyelt kérdés

Júniusban elkezdtem dolgozni és elég sok pénzem lett.

Aztán most, egy hónap után újra ugyanott dolgozhatnék, csak anyukám nem szeretné, merthogy ő mindenre ad pénzt.

Ez nem éppen így van, csak arra ad pénzt, ami szerinte oké és arra is hatalmas viták közepette. Vagy veszek valamit, kérem, hogy ne használja, az a válasz, hogy az ő pénzén vettem, azt csinál vele, amit akar.

Az időmből kitelne, péntekenként nincsenek óráim (heti 18 órám van).


Már úgy vagyok vele, hogy akkor inkább el se mondom neki, mert amúgy nem jönne rá. Csak azt nem tudom, hogy mit mondjak, honnan van pénzem a divattervezők termékeire, vagy a szokásos szépségszalonos dolgaimra 2 hetente például?



Köszönöm előre is a segítséget!


2014. nov. 2. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
milyen jellegű munka lenne? És mennyi idős vagy?
2014. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hostesskedés.

17 éves vagyok.

2014. nov. 2. 13:28
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
nincs több kérdésem... -.-
2014. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
a hosteskedést én se támgatnám :) nekem sincs kérdésem :)
2014. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
?
2014. nov. 2. 13:51
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Hagyjátok,még csak most kezdte.Fogalma sincs mi vár rá..

Most még csak Hostesskedés!

2014. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Eléggé elkanyarodtatok a kérdésemtől, úgy érzem.
2014. nov. 2. 13:58
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem beszélj vele h te szeretnél dolgozni, mert szeretnéd magadnak megvenni a dolkokat. Vagy ha a munka nem tetszik neki akkor próbálj meg mást keresni! Sztem ne hazudj nem hülye anyud, tudni fogja h vmi csinálsz h van pénzed.
2014. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Anyukád nyilván joggal félt.

Ha dolgozni akarsz, akkor dolgozz. De ez az én szememben nem munka. Gondolom édesanyád is hasonló véleményen van.

Egy 17 éves lánynak nem ez való. Amúgy is ez az első lépése annak, hogy pènzért áruld magad. Ugye tudod, hogy ez hová vezet?

2014. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Állandóan ezt hallom hogy a hostess mintha prostituált lenne. De nem az, ebbe a kategóriába tartozik a plázában szórólap osztogatás, promóterkedés és hasonlók.
2014. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!