Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Vagy teljesen...

Mit tegyek? Vagy teljesen normális ez?

Figyelt kérdés
A 14(november végén lesz 15 éves) kamasz lányom,összejött a 24 éves edzőjével! Nem akarom szétrombolni ezt a kapcsolatot,de mennyi esély van rá,hogy szereti az a férfi a lányom és nem csak kihasználni akarja? Kérlek komoly választ adjatok! 40/N

2014. nov. 2. 17:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha te tényleg az anyja vagy, csak gratulálni tudok. Mit gondolsz, mit írnak ide? A normális ember erre azt mondja, hogy beteges, nem normális. Te meg itt vigyorogsz? Vagy a gyerek vagy és azért írsz így, vagy te se vagy ép elméjű ember!!!! És ezt halál komolyan mondom.
2014. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Egy normális anya a pasival közölné épp, hogy ha egy ujjal is hozzányúl, neki annyi.
2014. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Én aztán igazán értékelem a szerelmet, és jó látni, hogy nyitott szülő vagy, de ez egyáltalán nem helyes. (Bár nekem 16 évesen volt 21 éves barátom, és működött, a legrendesebb ember volt, akivel valaha is jártam:))

DE!

- ez a korkülönbség ebben az életkorban sok: a lányod még gyerek, a férfi meg felnőtt

- diák-tanár (akármennyire "laza" tanár) ügy, tilos!!!

- a férfi nem 100-as, ez biztos!!!

Azt mondom, akkor teszel jót, ha megvéded a lányod! (Még ha haragudni is fog rád érte.) A legjobb lenne, ha a férfi maga látná be, hogy ezt nem teheti, és visszatáncolna, mielőtt túlságosan összetörné a lányod szívét! Ha igazán szereti, ezt a "kapcsolatot" ő maga szakítja meg, ha nem teszi meg magától, te leszel kénytelen megtenni.

2014. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 2. 18:16
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Uhhh, ez nagyon beteg! Tényleg megrontja....ne hagyd!
2014. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igazából 17 éves vagyok, mikor 16 voltam volt egy 20 éves barátom, mondjuk sok esetben mégis én voltam az érettebb, de most mindegy. Belegondoltam, hogy ha most összejönnék egy 24 évessel. Háát. De, hogy 14 évesen. Én még nagyon gyerekesen néztem ki 14 évesen, bár vannak olyan lányok akik ilyen idős korukra is kinéznek vagy 30nak... Én mindenesetre elbeszélgetnék vele, hogy ez hogy történt úgy mégis...
2014. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetnék a lányommal, ha nem hallgat az észérvekre, nem járhatna többet arra az edzésre. Egyrészt nagy a korkülönbség, másrészt korkülönbség ide vagy oda, tanárral, edzővel, főnökkel, stb. nem kezdünk ki, akkor máshova kell járni...
2014. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de nem értek egyet a hozzászólókkal.

Sokkal borzalmasabbnak állítják be a dolgokat, mint amilyenek.

Az embereknek tapasztalnia kell tinikorban, és tanulniuk a hibáikból.

Én inkább a sráccal beszélgetnék el, megkérném, hogy hívja el magunkhoz.

Én biztos nem tiltanám, az ilyen kapcsolatok sosem komolyak és hosszúéletűek, ők majd rájönnek, hogy ez így nem megy.

Egy 24 éves férfinek más jellegű igényei vannak, és más életritmusa, hisz felnőtt! Rá fog jönni, hogy neki egy ilyen kézenfogva sétálgatós, csóknál tovább nem terjedő kapcsolat nem kifizetődő. Plusz a hosszútávú tervezés szinte lehetetlen, hisz ennyi idősen már egy pár összeköltözik, nem pedig egy két órára találkozgatnak.

Én azt mondom, ne pánikolj, majd elrendezi az élet, és a józan ész. A lányod meg megtanulja, hogy milyen fiúk valóak hozzá.

2014. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

szerintem te a lány vagy. egy anyuka nem gondolkodik így :)


ez a korkülömbség most még nagyon sok. 24 éves férfinak mások az elvárásai egy kapcsolattól mind egy 14 éves lánynak

2014. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19-20 évesen már a 10 év úgymond belefér,de még akkor is simán fellépnek problémák a generációs különbségek miatt.

De ez egyszerűen undorító,hogy egy kislányra rányomul egy felnőtt férfi,ha fontos a lányod azonnal állítsd le a férfit a lányoddal meg beszélj,nem tudom milyen edző,de nem jelenthetnéd esetleg?

2014. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!