Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Adott egy 164cm magas 112kg-os...

Adott egy 164cm magas 112kg-os 13éves lány. Vajon ki okolható ezért? Kinek a hibája, hogy ilyen a gyerek? Teljesen őszinte válaszokat várok. Ti hagytátok volna, hogy eddig fajúljanak a dolgok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 20:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%
Te jó ég!!!Én 25 éves vagyok 160 cm, és 55 kg. Rajtam is van egy pici felesleg, de el tudom képzelni, hogy nézhet ki. Nem hiszem el, hogy nem csúfolják a suliba???!!Legalább 50-55 kg feleslege van, az rengeteg!!!!!Egyértelmüen a szülei a hibásak. És egyáltalán nem is akar, akarnak változtatni ezen??Bele se merek gondolni, hogy mennyit eszik. A tanárai nem szóltak még??
2010. jan. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Az iskolaorvos adott nekik beutalót dietetikushoz,erre az volt a válaszuk,hogy nem fogják éheztetni a gyereket.Nagyon sajnálom szegényt,de hiába próbálok nem tudok neki segiteni.Pedig azt én sem hiszem el,hogy nem csúfolják a suliban.Ez nem csak esztétikailag ronda látvány hanem ahogy irtátok is egészségileg is gáz.De azért már Ő is felfoghatná hogy változtatni kellene a táplálkozási szokásain.
2010. jan. 28. 12:13
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
En 154 cm vagyok es 43 kg. Az o sulya teljesen abnormalis.Ismerem az ilyen szuloket a baratnom szulei is ilyenek ez cak is a szulok hibaja, mi az hogy nem tudnak csinalni semmit ha nem adnak annyit enni a gyereknek vagy nem hagyak hogy egyen akkor nem eszik ha meg felmenti magat tesi alol, akkor nagy pofon es elmondani neki hogy ez az ut a korai halalhoz vezet es semmi mashoz.
2010. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ja es 13 eves lany.
2010. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

Jesszusom!!!

Igen, én sem vagyok sovány, sőt!

12 éves vagyok, és van rajtam elég sok felesleg, na de ennyi?!

Én most próbálok lefogyni...És ez olyan, mintha én 102 kg lennék!!!

És szerintem ez a gyerek és a szülő hibája is, de inkább a szülőé!

A gyerek csak annyiban hibás h nem veszi észre h mi történik vele.

A szülők meg abban h nem tudnak neki parancsolni h "nincs több", hanem rakják az orra elé!


80%-ban a szülő hibája, 20%-ban a gyereké!

2010. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 vagyok 170cm.Én sem vagyok sovány.De nemvagyok 112 kg sem.A csajjal komojan elkéne beszélgetni az egészségről.Mióta rájöttem,hogy milyen jó dolog a torna azóta rendszeresen járok tornázni sulin kivűl is.Rákellene vezetni,hogy milyen jó izük van a gyümölcsöknek.Jobb lenne ha azt enné és nem a zsiros kajákat.Pár finoman elészitett gyümölcssalival erre is rálehetne venni.
2010. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
Én 13 éves vagyok 154 cm és 50 kg, és rohadtul zavar, mert én kövérnek látom magam,. Apum is nagyon kövér de még mindig csak 90 és nagydarab!!! De azt nem értem hogy lehet 13 évesen 112 kg!!! Nagyon túlsúlyos!!! A testömeg index-e: Erősen túlsúlyos 40!!!
2010. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%
Én 13 éves vagyok 154 cm és 50 kg, és rohadtul zavar, mert én kövérnek látom magam,. Apum is nagyon kövér de még mindig csak 90 és nagydarab!!! De azt nem értem hogy lehet 13 évesen 112 kg!!! Nagyon túlsúlyos!!! A testömeg index-e: Erősen túlsúlyos 40!!! Jah és engem már sokszor piszkáltak ezért már egy nap alig eszek!!!
2010. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hormonális, akkor 100%-ban a szülő hibája. a gyereknekmég nincs meg a megfelelő képessége, hogy ezt átlássa. niylván nem most 1 hónap alatt hízott meg, írtad is, hogy kicsinek is zabált. ez borzalom. a védőnőjének kéne szólni, adott esetben a gyámügyet is be kéne vonni, hogy valami felügyelet alá vonják, mert ez szerintem kimeríti a kiskorú veszélyeztetésének fogalmát. ne az idióta szüleinek szólja, hanem valami hivatalos helyen. ez rémület, ha így marad, 35 évesen tuti infarktus, vagy még előbb....arról nem beszélve, hogy a cukorbetegséget is borítékolom neki. lehet, hogy infarktus előttmég a lábát is amputálni kell majd.
2010. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%

112 kg,akkor az már elég nagy ahhoz hogy egy kifejlett malacot arrébblökjön a vájúnál!Én nem hagytam volna eddig fajulni,főleg ha azt a kocát háziállatként tartjákt!Persze ha kertes ház és van neki ól csinálva akkor ott elfér!


te egy talpó vagy!!!

2010. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!