Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi zsebpénzt adtok a...

Mennyi zsebpénzt adtok a 13-14 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 19:59
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
szerintem ha "tömik" a gyereket pénzzel akkor is megtanulja a a pénz fogalmát. legalább is aki épp ésszel gondolkozik.. mert én kapok zsebpénzt és nem cukorkára költöm.. természetesen én is gyerekből vagyok :D így szoktam venni de attól még tudom a pénz fogalmát .. bár 4 éves kislánynak szerintem sok az 1000 ft :) de már ilyen korban meg kell ismertetni a gyerekkel a pénz fogalmát..
2014. nov. 18. 21:36
 52/54 anonim ***** válasza:
általános iskolába szinte nem is kaptam. Ha valamire kellett akkor kértem, és kaptam, pl ha azt mondtam hogy moziba megyünk, vagy buliba, stb.. De mindig volt nálam pár ezer forint amit összespórolgattam és abból megleptem magam van épp a barátomat valammivel. de ez már gimis koromban volt. Ha a suliba nem vittem kaját akkor kaptam egy ötszázast abból vettem magamnak.
2014. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Napi 300 Ft-ot kapok, kajára.
2015. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
Szerintem ez a gyerektől függ hogy mire költené vagy hogy milyen a természete tehát ha nincs elkényeztetve ne is kényesztessük el
2015. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!