Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Végzős középiskolások, ti...

Végzős középiskolások, ti mennyit tanultok általában naponta, ebben a tanévben?

Figyelt kérdés

Hogyan és mennyit készültök az érettségire?

Azért kérdezem, mert úgy érzem hogy bár tanulok, de nem eleget, nem csinálok valamit jól, gondoltam megkérdezem mások hogyan készülnek.


2014. nov. 24. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve végeztem, és írásbelikre kb annyi volt, hogy elolvastam a 4 töri tankönyvet és slussz. Ez volt a készülés. A szóbelikre az utolsó két hétig semmit nem csináltam, ott rájöttem, hogy már több tétel van, mint nap, és akkor elkezdtem villámgyorsan kidolgozni és benyalni őket. Angolból meg matekból emelteztem, de arra az osztállyal készültünk, nem volt vele már otthon dolgom. Kitűnő érettségim lett egy pesti versenyistállóban az angol 85 lett, a többi 90 felett. Hajrá, sok sikert az érettségihez :)
2014. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!