Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez annyira elítéle...

Szerintetek ez annyira elítélendő 17-18 évesen?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy közel tizennyolchoz, abszolút nem sminkelek sokat, emiatt pedig néha úgy néznek rám, mint ufóra. Napi sminkem max. szempillaspirálból és ajakbalzsamból áll. Nem problémás a bőröm, nincsenek pattanásaim, szerintem nem kellene tönkretennem még a különböző csodaszerekkel. Viszont néhány osztálytársnőm teljesen felsőbbrendűnek érzi magát azzal, hogy két kiló vakolat van minden reggel a fején, engem pedig lenéznek sokszor emiatt. Szerintetek annyira rossz ha nem sminkelek rendszeresen és "rendesen"? 17/L
2014. dec. 7. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég gázos a környezeted.

Én 20 éves vagyok, tehát nem vagyok nálad sokkal idősebb, és életemben kb. kétszer voltam kifestve - szalagavató szintű eseményeimen. Akkor is nagyon természetesen, visszafogottan.

A hétköznapi sminkem tényleg abszolút nulla, semmit se kenek magamra. Emiatt még soha senki nem nézett le, nem röhögtek ki, nem szóltak be miatta. Sőt, az eddigi párkapcsolataimban kifejezetten előnyösnek számítottam.

2014. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32 vagyok. Talán ha 2-szer voltam eddig sminkelve. Ma napig középiskolásnak néznek :) Ha szép a bőröd felesleges..
2014. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

középiskolába én is csak ennyit használtam, egy kis spirál, és szájfény.

Azért sminkelik "agyon" magukat mert önértékelési problémái vannak, ezzel csak növelik az egójukat. Semmi baj nincs veled, légy önmagad!

2014. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, semmi sminket nem használok. Utálom, és szerencsére a barátom is utálná ha vakolnám magam.

Nálunk az egyetemen vicces... Egy épületben vagyunk a természettudományi karral, a biológus csajok mindig szép csinosan öltöznek, belőtt haj, smink, az informatikus csajok meg sportcipő, kevés smink :D éljen a lazaság :3

Ne parázz, és főleg ne szokj rá a sminkre más kedvéért :)

20L

2014. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!