Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha a szülők...

Mit csináljak, ha a szülők össze fogtak a gyerekem ellen?

Figyelt kérdés
Konkrétan van egy kislány az én kislányom osztályába,akinek az anyja valamilyen oknál fogva kitalált egy olyan butasáot,hogy az én lányom uralkodik az egész osztály felet,de a hab a tortán az,hogy azt mondja ez a nő,hogy terrorizálja is a kislányom az ö kislányát.Mit csináljak?
2014. dec. 9. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanító néni mit mond? Tényleg?
2014. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ok nélkül nem fognak össze a szülők, csak ha több gyerek is ugyan ezt állítja. Igazgatótól, osztályfőnöktől kell megkérdezni
2014. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

1: a lányodat mindenki utálja, és így akarják kiközösíteni a többiek.

2: a lányod tényleg akaratos, hatalommániás és uralkodni akar az osztály fölött, ezért utálják ennyire.


Csak úgy derítheted ki, hogy melyik eset igaz, hogy elmész az osztályfőnökhöz.

2014. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jarj utana az osztalyfonoknel! Nalunk is volt ilyen eset,a gyerek jatszotta az artatlant,de ki is derult,hogy a szuloknek van igaza.

Ha valoban alaptalan a gyanu,akkor pedig(amennyiben lelkiismeretes az ofo) a gyanusito gyerekekre biztosan var egy "kis" beszelgetes.

2014. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utána jártam,de nem mondtak semmit.Beszéltem a kislányommal,ő azt mondta nem, megmondtam neki,hogy ne játsszon velük,akkor meg az volt a baja annak a nőnek.Mit csináljak?
2014. dec. 10. 20:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak két anyuka állította ezt,ráadásul a gyerekek erről nem tudtak semmit.
2014. dec. 10. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem itt az ideje az iskola váltásnak
2014. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem cigány származásúakról van szó? Ők ilyen téren szeretnek túlzásokba esni, még akkor is ha nincs igazuk semmiben. Ha cigó, akkor próbáld megérteni a kisebbségi komplexusát, ha magyar, akkor beszéljétek meg mint két normális ember.
2014. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmiképpen se váltsatok iskolát! Megfutamodni a problémák elől nem megoldás.

Derítsd ki hogy mi áll az ügy hátterében. Olyan meg nincs hogy az osztályfőnök sem mondd semmi, az ő osztály, ő van a gyerekekkel napi 8 órát, mi az hogy nem mondd semmit?? Akkor szólnék az igazgatónak.. Ez így nem állapot. Lehet hogy a kislányod ártatlan, de az is lehet hogy tényleg vaj van a füle mögött. derítsétek ki és találjatok megoldást.

2014. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!