Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nálatok hogy telik...

Kamaszok, nálatok hogy telik a szenteste és a karácsony?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 20:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit szoktatok csinálni?
2014. dec. 24. 20:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sütünk, főzünk, idegeskedünk, kiabálunk egymással, agyonvissza szurkál minket a fenyőfa aztán estére mindenki megbékél, ajándékozunk aztán családi vacsora. utána mindenki látványosan megszeretgeti az ajándékait aztán apukám és a nővérem hazamennek. 17/L
2014. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Feldíszítjük a fát, takarítunk, dekorációt rakunk ki, átjön a nővérem, aztán ebéd. 3-4 körül elmegyünk mamámhoz és ott összejön az egész nagy család, ami mondjuk pár éve leszűkült ránk és anyukám hugáékra. Hazajövünk, és otthon is ajándékozgatunk. Aztán nővérem hazamegy, mert ő már külön lakik. Este meg elmegyek éjféli misére apukámmal. Bátyám meg anya nem jön, mert hogy nem vallásosak. Én se vagyok, de szerintem tök jó a hangulata.


Hozzáteszem a délelőttök elég feszülten telnek ilyenkor, de azért végül Estére nem rossz a dolog. :) legalább ilyenkor van némi boldogság otthon...

2014. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szokásosnál (sokkal) jobb volt idén. Nem volt idegeskedés, kiabálás, és a szüleim megkönnyezték az ajándékomat. :)
2014. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utóbbi pár évben elutaztunk 22-én wellnesselni,és csak ma megyünk haza. Most is ezt tettük,a karácsonyfát már otthon felállítottuk és a sütiket is elkészítettük. Tegnap este ajándékozás után lementünk vacsizni,utána pedig megnéztük a Reszkessetek betörőket.


Holnap lesz egy családi ebéd a két mama jelenlétében,holnap után pedig a keresztanyumékhoz megyünk vacsizni.:)

2014. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 24-27-ig vagyunk wellnessezni, szóval nyugisan :D nincs átjáróház, nincs fa, nincs robotolás a konyhában, nincs idegeskedés, csak chillelés van :3
2014. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!