Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz anya vagyok?

Szerintetek rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudtam semmilyen karácsonyi ajándékot sem venni a fiaimnak (12,4),örülök,hogy lett fenyő,és főznivaló,hogy szenteste legalább tisztességes ételt tegyek eléjük,a többi pénz elment rezsire,hitelre.Tavasz óta egyedül nevelem őket,de ilyen még nem volt,hogy ne tudjak nekik mit venni.Bezzeg apuka a legdrágább játékokkal állít majd ide.Szégyenlem magam! Más is van ilyen lehetetlen helyzetben?

2012. dec. 22. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Van, még fa sincs...

Ha a kisfiúnak nagyjából elmagyarázod, akkor meg fogja érteni!

2012. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha jó Anya vagy, akkor úgy nevelted a gyermekeidet, hogy megértik nincs mindenre pénzed, egyedül kell őket eltartanod, és értékelik majd a fát, az ételt!

Mi mű fenyőfa vettünk, 20 évig nem kell majd fát vennünk.

Jövőre már erre nem kell költeni.

A nagy biztos megérti hogy apa többet keres, több mindent megengedhet magának, a kicsi veheti a lelkére, de ha Apa hoz, akkor nem maradnak ajándék nélkül!!!

Minap a fókuszban volt, hogy van akinek se fára, se vacsorára nem futja!!!

2012. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy rossz anya!
2012. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy rossz anya! Tisztességesen neveled a gyerekeid, eltartod őket, vettél fenyőt, főzöl, ez már így is bőven elég!Apuka meg vigye az ajándékot! Egyébként is a karácsonynak nem az ajándékról kell szólnia, hanem a szeretetről.A kicsi nyilván nem érti még meg ezt, de azt írtad, hogy az édesapjuk majd visz nekik ajándékot, úgyhogy még az is lesz:)Az, hogy gondoskodsz róluk és szereted őket mindennél nagyobb ajándék:)
2012. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Én se tudtam semmit se venni az 1 éves fiamnak :( Sokat sírtam ez miatt az elmúlt napokban, de ő mindig mutatta, h bújjak oda és átölelt, ennél több nekem nem is kellett. Nem érzem rossz anyának magam ez miatt, hisz ő szeret és én is őt ez a lényeg. Te se vagy rossz anya és majd lesznek jobb idők is, csak fel a fejjel.
2012. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm :-(

csak annyira bánt a lelkiismeret

szerettem volna meglepni őket valami aprósággal...de nincs még 2000 ft-om se,és még hol van a hóvége...meg a családi,meg a fizetés....

2012. dec. 22. 20:09
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ne így fogd fel, hogy bezzeg apuka...


attól függetlenül, hogy ti külön vagytok, a gyerekeiteknek Ti vagytok a család!

és igazán jól összedolgozok, Te megadod a karácsonyi hangulatot, finom ételeket, ő meg betölti a Jézuska szerepét (mármint az ajándékhozásra gondolok, nem isteníteni akarom :D)

nézd így, próbáld meg :) ebből a szemszögből remek csapatot alkaottok és a gyerekeiteknek mindent megteremtettetek ami csak kell egy békés, boldog karácsonyhoz!

Hát élvezd te is, örülj majd az örömüknek!!! boldog karácsonyt nektek! :)

2012. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Hidd el,nem ettől rossz egy anya!Sőt!LÁtszik,hogy a lelked kiteszed és ez nem rossz anyára vall.

Lehet kézzel fogható ajándékot nem tudtál a fa alá tenni,de minden mást megadod nekik,amire egy gyermeknek igazán szüksége van; ebben biztos vagyok.

Amúgy meg apukáról így látatlanban meg van a véleményem.Mi lett volna,ha megkérdezi,hogy kell-e esetleg némi segítség anyagilag az ünnepekre való tekintettel?Könnyebb utat választja....hát csak "gratulálni" tudok neki. :(

Békés Ünnepeket Kívánok Nektek!

2012. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mégegyszer mindenkinek a bíztatást.És kívánok mindenkinek BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT!
2012. dec. 22. 21:38
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

sz@rd le,!!

boldog ünnepeket :)

2012. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!