Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Félek. (sos)

Mit csináljak? Félek. (sos)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy csendes, visszahúzódó lány vagyok, a barátnőim viszont teljes ellentéteim...ők mindenkit ismernek,én kb senkit a városban. Ma velük megyek házibuliba, az egyik csaj barátjához, ahol ott lesz a másik lány barátja is. 4-en megyünk, de félek, ők tuti a barátjukkal lesznek, és a negyedik csaj is tuti ismer mindenkit, én viszont rajtuk kívül szerintem senkit nem fogok ismerni. Mit fogok így 3-4 órán keresztúl csinálni? Rettegek az estétől, ráadásul minimum 4 órát leszünk ott. Nem akarok csendben a sarokban ülni, de idegenekkel egyszerűen nem tudok beszélgetni. (17-18 évesek vagyunk)

2014. dec. 31. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Akkor miért mész el?
2014. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert a barátnőim, mert szilveszter van és nem akarok itthon ülni, és mert szeretek bulizni. Azt viszont nem mondhatom, hogy 'Csajok, maradjunk inkább 4esbe, ne szilverezzetek a párotokkal, mert nem ismerek senkit'.
2014. dec. 31. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd feloldódsz! Feleslegesen ne beszélj, de amihez lesz kedved, hozzászólsz. Kezdeményezz a szimpatikus személyekkel beszélgetést.
2014. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Arra nem gondoltál, hogy kicsit körülnézel a fiúk között? :)

Feltételezem, hogy nagyon csinos vagy és ha odamegy egy csinos lány egy sráchoz tökmindegy mit mondasz neki magamból kiindulva.

Jó bulizást!

18/f

2014. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd feloldódsz, az emberek elég nagy része érez így ilyenkor, mert nem lehet mindenki laza. De ettől még nyugodtan menj oda bárkihez, aki szimpatikus vagy ismered látásból és beszélgess velük. Nyugi, jó lesz. :)

Én a bátyámmal megyek ebben az évben, mert barátnőim közül sokan elutaznak, a többinek más programja van stb... Kicsit én is izgulok, nem ismerem túl jól a haverjait, de például a barátnőjével jóban vagyok. Majd alakul valahogy. :D

2014. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!