Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek minden olyan zavaros?

Mit tegyek minden olyan zavaros?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 8.-os tetszem két srácnak az osztályból nem akartam járni velük csak szórakoztam ,hogy verekedjenek össze aki nyer azzal járok (csak vicc volt) :D de ők komolyan vették és szünetbe összeverekedtek.Már tök nagy balhé volt behívatta őket az igazgató aztán néhány osztálytárs mondta hogy én mondtam nekik engem is behívatott.Mondtam ,hogy csak viccnek indult ők meg komolyan vették mert nem tetszenek.Közben a 16 éves barátommal megbeszéltem ,hogy menjünk együtt haza és keresett a suliban mondták ,hogy az igazgatónál vagyok bejött és azt hitte tényleg tetszik nekem az a két srác.Tök ciki volt az egész kijöttem ,hogy ennyi hagyjanak békén hazamentem ez ma volt fél 2 körül azóta nem hívott a barátom mit tegyek!
2010. febr. 8. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
hát nagy hülyeséget csináltál drága:)bár ha belegondolok énis csináltam ilyet ennyi idősen...először is a barátoddal tisztázd,hogy ez csak hülyeség volt.most az a legfontosabb,hogy ő ne gondoljon rosszra.aztán szólj a két srácnak,hogy neked van barátod,és nem tetszenek neked,nem is fognak.meg fogják érteni remélhetőleg.és legközelebb vigyázz az ilyen dolgokra.:)
2010. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne mások érzéseivel játszanod, még te is kaphatsz nagy pofonokat az élettől. A két srác helyébe többé szóba sem állnék veled.
2010. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
szerintem terhes vagy!
2010. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Hogy mekkora kis suttyó vagy... Öregem... ez egyáltalán nem vicces. Gondolom szőke a hajad... Hihetetlen milyenek a lányok! Pedig én is az vagyok. Mit szóltál volna, ha veled csinálják ezt?! ÖNZŐ VAGY!!!!


14/L

2010. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most megtanultad egy éltre hogy ne jétssz más érzelmeivel
2010. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Télleg nagy hülyeséget csináltál de már nem lesz jobb.Szerintem előszőr beszélj a barátoddal 4 szem közt és utána a fiúkkal hogy csak hülyéskedtél velük.
2010. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!