Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Önértékelési problémák....

Önértékelési problémák. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Éjjel-nappal csúnyának látom, érzem magam. Semmi jót nem látok meg magamban. Csak a külsőmmel van problémám. Nem látom magamba a szépet csak a rosszat. Hogyan kezeljem?

17/L


2010. febr. 8. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
ha feltöltessz egy képet akkor jómegasszondom
2010. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
így netre nem fogok feltölteni képet bocs^^
2010. febr. 8. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
ez a kamaszkor velejárója.én is túlestem ezen.pszichológushoz jártam,sokat segített.
2010. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
akk küldj privátba egy linket
2010. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez tényleg a korral jár. Én még a nevemet is utáltam egy időben. Mi az amit utálsz magadon? Vannak barátaid? Szerintem ne küldj képet senkinek, főleg olyannak aki csak 66%-os. Bocsi hogy ezt tanácsolom, de annyi rosszat hallani.
2010. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem tervezek kép küldést senkinek sem...x)

vannak barátaim persze...

hogy mit látok csúnyának magamban? mindent...nem tetszek magamnak szó szerint. De talán kinövöm és egyszer elfogadom magam.

2010. febr. 8. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg ki fogod nőni, de addig is talán kezd az elején. Pl a külsőd helyett találj magadban valami pozitívumot mondjuk a személyiségedben. Mondjuk biztos van valami amiben ügyes vagy, amit a barátaid is kedvelnek benned pl: jó a humorod, vagy megbízható vagy stb. Aztán erre építkezz, mindig több jó dolgot fedezz fel magadban, aztán már nem is fogod magad ennyire alul értékelni.
2010. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg megkeresni magadban minden értékes tulajdonságot. Pl:Jó vagy töriből vagy jó kosaras vagy esetleg úszásban tűnsz ki. Keresd meg az ilyen értékeket magadban és azokon a tulajdonságaidon próbálj meg változtatni ami miatt csúnyának érzed magad. Azt írtad h a külsőddel van gondod:Csináltass új frizurát! Próbálj ki vmilyen más öltözködési stílust! Vagy próbáld meg máshogy kisminkelni magad pl:más színű rúzs, ha eddig nem volt akk arcpirosító vagy ilyesmi. Sok sikert!


L/13

2010. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
pár éve olyan albérletbe költöztem ahol a zuhanyzóban egy hatalmas nagy tükör volt és csak úgy tudam zuhanyozni hogy végig látom magam. az elején nagyon furi volt, sőt rossz, mert én se tetszettem magamnak, de idővel teljesen megszoktam a testem. 23/F vagyok ez kb. 3 éve volt.
2010. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat=) Új frizurám hamarosan lesz...remélem akkor már jobban fogom magam érezni:-)
2010. febr. 10. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!