Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is gáz, hogy...

Szerintetek is gáz, hogy néhány kamasz nem tudja, hogy mi az e-mail címe vagy nincs neki?

Figyelt kérdés
Az osztályban elkérték mindenkinek az e-mail címét, de többen nem tudták fejből bagy nem használták.
2015. jan. 30. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Nehogy azt higgyétek, hogy példátlanul analfabéták a mostani kamaszok. Sokkal életképesebbek, mint sok felnőtt. A hülyeség generációkon átíveő dolog, két gyökér szülőtől jó eséllyel lesz gyökér gyerek. Digitális bennszülöttek, nyilván tudják mi az az e-mail cím, és ha van facebookjuk, akkor az arra való regisztrációhoz kellet már egy email.


Nem használják az e-mail címet? Miért mire kéne diákként? Csak a sok gyökér aktiváld az íméledet cucc miatt nem lehet meglenni nélküle. De egyébként utána is. Ha a melóban kellek valakinek felhívnak. Ha az egyetemen van valami hülyeség az a neptunon jön. Barátok minden hülyesége a facebookon jön.


Egyébként utálom az ilyen embereket akik kitalálnak egy szerintük társadalmi normát, és mindenki aki nem ilyen tökéletes az gáz.

Én nem pasizok, mert nekem fontosabb a jövőm. Én sikeres leszek, és amúgy is a kutyákat szeretem. És egyéb válogatott gyöngyszemek.


Te vagy gáz.

2015. jan. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Cégeknél is már a legtöbb kommunikáció nem emailen folyik. Nagyon sok megy facebookon, illetve gyakran használnak más, jól titkosított csatornát.


Az email mára már kezd elavult lenni, nagyon kevesen használják, hiszen egy csevegő alkalmazás is teljesíti azt a feladatot, sőt még jobb is, több funkciót kínál.


Egyáltalán nem gáz, hogy nem tudják mi az, hisz nincs rá szükségük.

2015. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem gáz.

Egyrészt hogy a vérbe jelentkeznek be fb-ra, ha nem tudják? Jaaa, hogy az okostelefonon elég egyszer? Vagy a böngészőben bepipálták, hogy stay signed in?

A másik: mindenkinek okostelefonja van, de senki nem tudja, milyen gmail címet csinált hozzá és annak mi a jelszava.

Sok agyatlan barom.


Igen, gáz, ha nem tudja és van neki.

Ha nincs neki, az nem gáz.

2015. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

Annyira gáz, hogy mindjárt öngyilkos leszek.

Ki a bánatot érdekel hogy néhánynak nincs e-mail címe vagy nem tudja fejből? Nem abból áll az élet hogy az e-mail címemmel köszönök másoknak az utcán.

2015. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gyémántlány ***** válasza:
Legyen már életed, ne foglalatoskodj mások "gáz" dolgaival. Szánalmas ;)
2015. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 10? 12? annál biztos nem több. Kíváncsi vagyok hogy az általános iskolán kívül milyen fontos helyeken kérhetik el az e-mail címedet, és hogy most mire használhatod ami létfontosságú, elhagyagolnhatatlan?

És még egy kérdés, amire kíváncsi vagyok:

Te erre a kérdésre milyen választ vártál?

Azt hogy igen, gáz aki nem használja az e-mail címét, és te MENő vagy hogy használod?

Senki nem fogja ezt válaszolni neked gyermek!

2015. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!