Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok, ha egy 17...

Mit gondolnátok, ha egy 17 évest meglátnátok 4-500 ezres kabátban? Cockpit B-3 bomber

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sylvester Stallone is ilyet viselt a Rockyban. Itt a sima fehér helyett hófehért viselne.

[link]


300 ezer Ft USA-ban egy ilyen kabát, a németeknél márkaboltban 4-500 ezer Ft akciótól függően.

Ilyen volt a II.világháborúban az amerikai bombázósoknak.

-10 fokban is elég alá egy póló.


2015. febr. 2. 17:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Leírom neked az őszinte véleményem, de biztos nem fog tetszeni. :) 34 éves nő vagyok, valamikor tízenéves koromban volt egy "ilyen" dzsekim. Nyilván nem egy többszázezer Ft-os, hanem egy olcsó kabát, de a fazonja ugyanez volt. Szóval, ha én látnék valakit egy ilyen kabátban, abszolút nem az jutna eszembe, hogy milyen drága, hanem, hogy valami turis, divatjamúlt darab. Ha egy felismerhető márkát látnék, amiről esetleg még tudom is, hogy milyen drága (függetlenül attól, hogy hogyan néz ki), biztos az lenne az első gondolatom, hogy "jesszum pepi, én biztos nem adnék ennyit egy dzsekiért, a szülők már nem tudják hova rakják a pénzüket!" Tehát én kb. egyik döbbenetből esnék a másikba. :)
2015. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik.. ennyiért kapsz szép Burberry kabátot.
2015. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat? Tehát drága farmerjaid vannak, és ezt szeretted volna a tudtunkra adni. Most komolyan, ide jöttél menőzni?
2015. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem, csak hasonlítottam, hogy a farmeron se látszik meg hogy 20-30 ezerbe kerül-e vagy csak 5-ezerbe.
2015. febr. 2. 18:46
 15/29 anonim ***** válasza:
78%

Fél millió forint...Jézusom...mennyi minden normálisabb dolgot lehetne belőle venni/csinálni. :)

De ha Te egy ilyen horror árú cuccban érzed jól Magad, a Te dolgod.

Ha lenne pénzem sem adnék ennyit érte, egyszerűen nem éri meg.

2015. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Elsõ gondolatom: kib*aszott rövid-homis

Második: biztos csóró, mert tényleg gyermekkoromban volt divat

3. ha megtudnám h milyen drága: hül*e is vagy

4.honnan van ennyi pénzed rá?

5. apuci kicsi fiacskája

6. Mit kéne vacsizni? Na kb ez a gondolatmenet játszódna le bennem. 28/nõ

2015. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanilyen kabátom van, kb 50e volt, mert irha.
2015. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
68%
Az senkinek sem jutna eszébe, hogy valószínűleg hamisítvány? :D
2015. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Az első gondolatom az lenne, hogy 'úr isten, ezt hol turkálta'. Ha meg megtudnám az árát, akkor bolondnak nézném, hogy ilyen ocsmányságra kiadott ennyit.

Sok pénz ez azért, hogy minden sarkon kiröhögjenek.

2015. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%

1. Divatjamúlt és buz.s, főleg, ha hófehér.

2. Koppincs, vagy turkálta.

3. Én is kimegyek úgy most is, hogy csak egy póló van a télikabátom alatt. Ehhez nem kell fél milliós kabát, az enyémet 40 ezerért vettem a Zarában.

2015. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!