Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok, ha egy 17...

Mit gondolnátok, ha egy 17 évest meglátnátok 4-500 ezres kabátban? Cockpit B-3 bomber

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sylvester Stallone is ilyet viselt a Rockyban. Itt a sima fehér helyett hófehért viselne.

[link]


300 ezer Ft USA-ban egy ilyen kabát, a németeknél márkaboltban 4-500 ezer Ft akciótól függően.

Ilyen volt a II.világháborúban az amerikai bombázósoknak.

-10 fokban is elég alá egy póló.


2015. febr. 2. 17:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez a kabát csak annak nagy szám, aki tudja a sztoriját, h jééé, ilyet viseltek a....Amúgy csak egy ódivatú, nem is túl praktikus kabátot lát benne a többség.
2015. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%

Az ugyqn nem látszik rajta, hogy fél milliós, de látszik, hogy igényes, hogy milyen anyagokat használnak stb. Ahogy a farmernál is van különbség, láthatod a varrásokon, az anyagán, a szabásán. Persze nem mindenkinek van szeme hozzá, igénye rá, meg sokan sajnos nem engedhetik meg azt se, hogy kipróbálják, így nem tudják a különbséget. Nálunk a férjem elég szakadtan járt, jó az, meg ugyanolyan stb. mindig ezt hangoztatta. Aztán mellett rászokott ezekre a dolgokra. Mikor pl. először vett egy drága nadrágot, akkor itthon felvette, nézte a tükörben és annyit mondott, hogy hát azért ez egy X nadrág, tényleg egész más.


Ezt a márkát nem ismerem egyébként, de biztos, hogy azt észrevenném, hogy nem egy piacos meg hamis meg maradék darabokból összerakott irha (utánzatról) van szó és az ilyenért manapság mélyen kell az ember zsebébe nyúlni, de pl. 100-200-ért is lehet már jó irhát venni. De amúgy én nem irigylem az ilyet másoktól. Ugyan az 500 ezres kabát nem kifejezetten az én árkategóriám, de úgy vagyok vele, hogy akinek van pénze rá, annak tök jó, én is marha boldog vagyok a "saját szintem" "luxus" dolgaival, és a közhiedelemmel ellentétben "mi gazdagok" nem nézzük le azt, aki nem olyan cuccokban jár, nem olyanokat használ, már csak azért sem, mert általában nem kell az árakkal foglalkoznunk, így fingunk sincs róluk és nem is osztályozunk másokat az alapján, hogy na ezen 10 ezer forintos kabát van.


Már csak azért írom ezt, mert ugyanebben a kategóriában csak a babakocsiknál írta valaki, hogy a gonosz gazdag stokkés anyukák biztos lenézik őket az 50 ezres kocsijukkal és én ezen úgy felháborodtam. Én csak azt tudom, hogy én mennyi fizettem a stokkémért, mert megtetszett, de halvány fogalmam sincs a többi babakocsik milyenségéről áráról egyáltalán, nemhogy ránézésre állapítgassam meg mások kocsijának az árát az utcán. Nyilván, ha elkezdeném szemügyre venni, akkor feltűnne, hogy miért vna árkülönbség, de leszarom, engem az érdekel, hogy nekem mi tetszett, fizettem a kasszánál és jónapot, én nem foglalkozok más cuccaival a pénztárcájával meg még annyira sem. Hát ugyanígy van ez a ruházkodással is, úgyhogy feleslegesek a komplexusok.

2015. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátnék valakit egy ilyenben? Semmit. Nincs ráírva az ára. Sőt, lehet sajnálnám is, nagyon ódivatú. Mintha felvette volna nagypapa kabátját, mert az övé piszkos, elszakadt, kinőtte?, vagy mit tudom én.
2015. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám valószínűleg egy ilyen kabátról, hogy turkálós, mert tényleg nagyon ódivatú.
2015. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én csak annyit gondolnék, hogy nem tetszik és szerintem nem szép. Egyébként meg egyáltalán nem érdekel, hogy milyen márkájú vagy, hogy mennyibe kerül, honnan van egy ruha. Nem foglalkozom ilyesmivel. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki márkátlan, kínai ruhákat hord vagy hamisítottat mert nincs mindenkinek annyi pénze ruhára illetve van, akinek csak szimplán más az értékrendszere és nem a külseje, az öltözete érdekli legjobban, hanem inkább másra helyezi a hangsúlyt. Viszont azzal sincsen semmi bajom, ha valaki drága ruhákat hord, az sem érdekel, hogy kinek a pénzéből van, ha megtehetném, akkor valószínűleg én is vennék magamnak márkás dolgokat. Egyedül az szúrja a szemem, de ilyenkor is csak magamban jegyzem meg, mikor valaki egymáshoz egyáltalán nem illő dolgokat húz fel vagy (mondjuk végül is ízlés kérdése..), ha igénytelen (koszos, szakadt).
2015. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha a prémre érted,hogy hófehér és nem a kabátra akkor oké jól néz ki,amúgy nagyon nem.

De nem érdekelne mennyiért vetted.

2015. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapámnak van ilyen, még 50 éve turizta valahol :D

Szóval konkrétan a kabátra azt gondolnám, hogy elég csövesnek néz ki

Az áráról meg azt gondolom, hogy egészségére. Nem szokásom irigykedni, ha neki telik rá akkor érezze jól magát benne.

20/L

2015. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Semmit sem gondolnék. Ránézésre nem tudnám megmondani, hogy mennyibe kerül. Ha pedig tisztában lennék az árával, nem érdekelne. Ha megteheti hordja egészséggel. Én is az irigységmentesek csekély táborába tartozok.
2015. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát, engem ha megköveznél se tudnám megmondani, hogy ez a kabát 20 vagy 400 ezerbe került. Tehát nem mondanék rá semmit, azt hinném hogy ugyanannyiba került mint a többi emberé. És nem is igazán nevezném szépnek.
2015. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!