Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti megengednétek a 14...

Szülők, ti megengednétek a 14 és fél éves fiatoknak, hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés
A lány vele egyidős, a fiú elég megbízható, jól tanul, és megígéri, hogy még jó ideig nem feküdnek le. Ez így megengedhető?

2015. márc. 7. 18:22
1 2 3
 21/28 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Uristen. Mondjuk AZ eleg Nagy haz, ha meg nem vilagositittad fel. Valoszinuleg mar megtettek AZ iskolatarsai, AZ internet stb. 14 evesen mar tudnia kene ezekrol a dolgokrol. Sajnos akar tetszik, akar nem, ilyen vilagban elunk. Lehet vedeni a gyereket, de nem erdemes a vegsokig. 12-13 eves lanyok mar nem szuzek. A fiul detto. Nem AZT mondkm, hogy ez a helyes út, mert nem. Nekem sem tetszik, de ez van. Ha a fiadrol ugy gondolod, hogy ertelmes es megbízható, meg mindig jobb megengedni bizonyos szabályokkal, es kötni egy kompromisszumot, mint eltiltani tole es magad ellen lazítani a gyereket. Elinditasz egy olyan lavinát sajat magától ellen, amibol kesobb csak nagyobb baj lesz, ha egyaltalan bem lesz oszinte a gyerek, mert minek? Jobb eltitkolni anyuék elol, mert ugysem engedik, ha meg nem tudnak rola legalabb szabadabb vagyok... - en is voltam kamasz, es sajna ugyanolyan szüleik voltak, mint te. Termeszetesen hazudoztam ossze-vissza, mert én is ki akartam mindent próbálni, amit az osztálytársaim is. A kulonbseg annyi, hogy nekik megengedték es a mai napig jo a kapcsolatuk a szuleikkel, nekem nem es a mai napig nincs rendben köztünk a kapcsolat, pedig mar sajat gyerekem es csaladom van... 😞 banom es sajnalom, de minel jobban tiltasz valamit, annal jobban akarja. Es itt most nem azt fogja nézni, higy hazudok a szuleimnek, hanem hogy miert nem lehet neki is barátnője. Ugysem tart sokaig, aztán meg hozzad megy vigaszert majd. De ha meg eltiltod es nem engeded, hogy elkezdjen felnoni, mert a kamaszkor lényege vegulis ez, akkor meg majd megy máshoz vigaszert. Csak majd Nehogy a rossz társaság legyen az, a cigivel, droggal, meg piával...
2015. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

neeeee



nagyon el vagy tévedvem ha azt hiszed ezekkel nincsen tisztában már.


Jómagam 14 éve voltam 14, és a suliban a felvilágosítóórán elég részletes tájékoztatást kaptunk az óvszerhasználatról, még kaptunk is csomagban


nem volt ilyen szintű internet, mégis mindent tudtunk, sőt ár akkoriban is volt "nyalják-falják" egymást párok.

Én 15 évesen az utolsó előtti lány voltam, aki még nem csókolózott, de jónéhány nem szűz volt a csapatban.

nem mondom, hogy ez oké, akkor sem gondoltam, ezért voltam 18 amikor nemi életem lett, de pasim mindig volt.


egy 14 éves fiú nem kicsi, kamasz.

ahhoz, hogy érett, egeészséges felnőttt legyen végig kell mennie a folyamatokon, ma pedig korábban esik át mndenki, ha 18-17 évesen kezd randizni, akkor annyit fog bénázni, hogy nem jut el odáig sem, ameddig szerinted is normális anyni idősen eljutni, mert már elvárnak tőle annyit a kapcsolatban, amit csak tapasztalattal tud megtanulni..

2015. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
85%
Szerintem te maradj csöndben, abszolút nem a te dolgod! Hogy képzeled??
2015. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Benned van a hiba,nem a fiadba.:) senki nem mondta h bujkon agyba a lannyal..Te felted a fiad mintha 9eves lenne.

Megsugom(lattam ilyet) aki 20evesen kezd ismerkedni az mar reg elkesett...

Oszinten sajnalom a sracot! Akkor gondolom ilyen tipikus anyucikedvencet akarsz belole nevelni aki ki se mer lepni egyedul az utcara:)

Hajra,rontsd el a gyereket!!(ha eddig nem sikerult)

2015. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
12 vagyok és a pasimmal jól megvagyunk! Nemérte miért kell ezen hisztizni?!
2015. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
12 vagyok multkor szakitottam tartott egy honapig.. de ra jottem h acsaj egy khm..
2016. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
elozo vagyok: ja es nem is fogtuk egymas kezet csak irofattunk meg egy oleles volt.. nem is beszelzunk egymassal csak fbn.. tudom nem volt norm. mar engem idegesitett is.. vegul 1 honap utan mondta h nem erzi azt amit regen -_- mondom akkor szia es azota nem beszelunk. :) orulok is neki..
2016. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Reméled,hogy nincs tisztában az óvszerhasználattal?Ne haragudj meg de te hülye vagy.
2019. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!