Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti fogadnátok ezek után...

Ti fogadnátok ezek után gyereketeknek a korrep tanárt?

Figyelt kérdés

gyermekemnek nyelvvizsgáznia is kellene, de közben suliban bukdácsol belőle, és ráadásul külföldre készül.

Kisváros vagyunk, itt nem "röpködnek" a tanárok, és drágák, amit nem tudok vállalni.(egyik nyelviskola 2000Ft/45 perc.


Találtam egy fősulis srácot, felsőfok megvan, és vállal korrepeálst, nem is csak nyelvből.nagyon be van osztva az ideje- engem is mindig naptárba ír fel.


nos:

felhívtam, megbeszéltük a hétvégét, leszögezi, nehogy félreértsem nem ezen a hétvégén, a következőn. ok.


erre mit ad isten csak eljött a korábbi héten, ajtóban jeleztem neki, hogy a köv-ről volt szó és még én kértem elnézést, hogy nem úgy készültem(gyerek sem volt otthon).


de eljöt az aktuális hétvége. programom volt, de tökéletes pontossággal haza tudtam rohanni a gyerekkel, erre semmi. nem jön, nem hív..

még én hívom fel! hogy ugyan mire véljem ezt... erre zűrös napja volt, de 10 percen belül itt tud lenni(csakhogy én későn hívtam, már letettem róla, készültünk az esti dolgainkhoz)hát nem fogadtam, és mondtam, hogy egész héten erre voltam rákkattanva, a gyerek is ígérte, hogy odafigyel(aminek kimondottan örülök)előkészítette a kis cuccait, stb, hogy nekünk ez mennyire rosszul esik most, és akkor még egy hetet fogunk csúszni ez miatt(mert ő mindig hétvégén tudna vállalni)de a ne haragudjak után talált időpontot nemsokára.


de mindezek után most bennem úgy fent van a pumpa, hogy mi az, hogy nem jön és még csak nem is szól?(erre azt mondta nem volt meg a telszámom)meg már a kezdet sem volt semmi, hogy jön amikorra meg sem beszéltük..


magyarán a hideg iráz ettől az idiótától, csak úgy érzem rá vagyok kényszerülve, ja mert ő 1500-ért 60 percet is ad, és még házhoz is jönne.


ti hátat fordítanátok?


2015. márc. 7. 21:13
 1/10 sandrachnologic ***** válasza:
100%

En igen. En ia tanitok magamban, ilyet Sosem csinálnék, minimum egy nappal elore jelzem (ha a gyerekemmel van valami, akkor az oktatási nap reggelén), de ha pl elore tudom, hogy majus 5-n nem erek ra akkor minden ora vegen beírom ujra es ujra a diakom fuezetebe, hogy elmarad az ora ekkor pótoljuk.


Szerintem ha Ennyire hebrencs, akkor az oktatásban is ez lesz. Márpedig ha sokszor kifizetsz 1500ft-t a semmire, akkor inkabb párszor 2000ret, de normalis embernek. Ez olyan, mint az olcso cipő. Megvehetem, de ha 3 par kell belole mert szétszakad 2 het utan akkor megvehetek egy par drágát is ami nem megy tönkre.


Szerintem keress valaki olyat, aki megbízható. Nagyon le tudja törni az ember lelkesedését egy idiota tanar. Raadasul o meg nem ia tanar, lehet Sosem lesz az

a nyelv az nem olyan, hogy aki tud egy szinten, az rogton képzett arra, hogy az alatta levo szintet oktassa. En angoltanarnak tanulok es rengeteg módszertan es nyelvpedagogia ora van, nem veletlenul...

2015. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén magántanár (is) vagyok. Nekem ennyi bőven elég lenne, akkor is ha diák ilyen, hát még fordítva. Nálam már előfordult,h nem sokkal óra előtt kellett szólnom,h nem érek haza (mert elhúzódott egy fegyelmi tárgyalás), de szóltam. Fordítva is elő szokott fordulni; a diáknak és családjának is közbejöhet vmi, akár az utolsó pillanatban is. De szóljanak. Ami nekem nagyon unszimpatikus a fiatalemberben,h már az elején ilyen! Ha ezt eljátsza a 20. alkalomnál, akkor sem tetszene, de akkor türelemmel lennék. De így nem. Alapból ilyen link lehet. Jó,h olcsó, de ez a kiszámíthatatlanság borzasztó lenne. Neked és a gyereknek is. Adj fel esetleg hirdetést,h tanárt keresel, vagy nézz szét magántanárokat hirdető oldalakon is. Melyik város, milyen tanár,h ilyen kevés van? (Persze csak ha nem gond,h leírod)
2015. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a részletes válaszod.


következőkön agyalok, melyik lenne jó?


-megírom neki, hogy innenstől 1000 Ft-ért várom, ha vállalja, ha nem, akkor viszlát.

-megbeszéltem vele az id.pontot, és azért se leszünk akkor itthon, és nem szólok(visszaadni)

-vagy fogadom és személyesen mondom el első pontot, vagy simán elköszönök tőle óra nélkül



(csak mert most van egy megbeszélt idő)

2015. márc. 7. 21:59
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi már szétnéztem, nemigen vállalnak, aki meg de az meg drága.


de még akkor keresek.

2015. márc. 7. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy lehetőséget adj neki,szerintem,azért a "visszaadást" ne játszd el vele.:) Vagy küldd el most..
2015. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik megoldás sem korrekt. Még 1500 forintért is összeteheted a két kezed, hogy tanít, ezerért, akármi is történt egyszer, jobbérzésű ember a kisujját nem mozdítja meg. Túl sokat tanul azért valaki, hogy felsőfokon beszéljen egy nyelvet.


Ha van helyei főiskolás, akkor van helyi főiskola is. Menj be, biztos vagyok benne, hogy lesz 3-4 olyan hirdetés a faliújságon, hogy korrepetálást vállal. Ha nem, akkor tegyél ki te egy cetlit, hogy magántanárt keresel. Ha rosszul logikáztam, és nincs főiskola, akkor nyilván van tuti tipp, FB, bármi, ahová kiírhatod, hogy magántanárt keresel.

2015. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen keresek mást

addi ráérek esélyt adni az aktuális tanárnak

2015. márc. 8. 11:24
 8/10 A kérdező kommentje:

csak gondoltam megírom.

megint átvert, nem jött a megbeszéltre, és még csak nem is szólt.


de hogy ezt simán ellehet játsazni az emberrel?

akkor minek hirdet?


legszívesebben bepanaszolnám akárhol.

2015. márc. 10. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Felesleges, inkább az új keresésére fordítsd az energiád.
2015. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

fordítok.

birom az ilyen hirdetéseket, hogy csak nyelvvizsgafelkészítést vállalok, vagy 10-18 éves korig vállalok...


tényleg mehetek a fősulira keresni..

amúgy a ház aljában van a diákmelós..de nem tudom, lehet nekik nyelvizsgájuk sins, meg be kellene akkor jelentenem..

2015. márc. 11. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!