Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szeretnék beégni az...

Nem szeretnék beégni az osztálytársaim között, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sulink szervez egy ilyen cipődobozos adományozós izét. Hogy cipődobozba teszünk játékot, tartós élelmiszert, bármit.

Ez nagyon szép dolog. DE

A többit kiosztják a rászoruló diákok között. És én nem tudom miért, de közéjük tartozom, pedig nem vagyunk szegények, minden nap van mit enni, nem szorulunk ingyen cukorra, lisztre, tusfürdőre. Karácsonykor is csak az egyik tesómnak majdnem 100.000 Ft-ért veszünk ajándékot (ezzel nem felvágni szeretnék, de innen látszik, hogy nem vagyunk szegények és rászorulók). Most mi legyen, nem akarom, hogy azt higgyék, hogy én nem tudok megvenni magamnak egy fogkrémet, meg tusfürdőt.



2013. nov. 26. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nagyon nem tartom jó ötletnek, hogy nyilvánosan osztják ki a "rászoruló" gyerekek között.


Aki ezt így, ebben a formában kitalálta, még ha a szándék jó is, de az egy tuskó paraszt volt.

2013. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Osztály főnököddel beszélj, majd ő segít :)
2013. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, hogy az nem jut el az agyukig, hogy milyen kellemetlen helyzetbe hozzák a tanulókat, hogy mindenki szeme láttára odaadják nekik a cuccot?-.- Undorító dolog, ráadásul totál baromságok vannak a dobozba, amikor csak annak jönnek jól, akik tényleg mélyszegények. Most komolyan, két darab banánnal ki vannak segítve a diákok, igazuk van.
2013. nov. 26. 17:14
 4/19 A kérdező kommentje:
Vagy szépen megmondom, hogy sziaheló, adják oda másnak, nekem nem kell.
2013. nov. 26. 17:15
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
beszélj az oszt.főnököddel,hogy:köszönöd szépen,de te nem vagy rászororuló,és szeretnéd ha másnak ajánlanák fel..
2013. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj ofőddel, vagy az igazgatóval, hogy nagyon kedves dolog, de te nem tartasz igényt rá, szeretnéd, ha a te adagodat is olyan kapná meg, akinek tényleg szüksége van rá. Egyébként én se tartom jó ötletnek az egész iskola előtt átadni, erre is rákérdezhetsz, ha olyan az ofő.
2013. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Abban reménykedek, hogy nem hoznak sokan ilyen cipős dobozt, és akkor nem nagyon tudnak osztogatni dolgokat.:DDD Köszi a válaszokat, majd beszélek én a fejükkel.
2013. nov. 26. 17:28
 8/19 anonim válasza:
100%
3man vagy annál többen vagytok testvérek?
2013. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem. Egy öcsém van. A tartós betegségem miatt kapok ingyen tankönyvet, és a tesóm meg szívbeteg, szóval ő is kap. De ettől nem vagyok "rászoruló".
2013. nov. 26. 20:36
 10/19 anonim válasza:
100%
értem. akkor ne nagyon törődj vele. ha valaki piszkál akkor mond hogy mivel beteg vagy te is meg a testvéred is. mi is 3man vagyunk testvérek. anyagi gondunk nincs nagyon mégis minden sulikezdésnél kapunk segélyt. és azért hogy a szüleinknek könnyebb legyen. mert meglehetne hogy betegek vagytok és a kezelésekre megy ki a pénz és másra meg nincs és szomorúan ültük a fa alatt üres kézzel vagy egy szar csokival. a hátrányos helyzetűbe beletartoznak a betegek is mert nekik nehezebb.ez nem szégyen. ilyenkor nem egy szegény utca lányt kell elképzelni.
2013. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!