Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket hogyan büntetnek ha...

Titeket hogyan büntetnek ha rossz jegyet kaptok az iskolába szobafogság, számítógép, tv elvonás, zsebpénz elvonás esetleg verés vagy valahogy máshogyan? 17/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 14:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Emberek hol elunk,te jo eg....

Azert a buntetes,mert rossz jegyet kapott? Nagyon gaz ezert buntetest adni,nemhogy meg verest.

Eletemben nem kaptam a jegyekert buntetest,de masert sem....

2015. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha netán rossz vegyet kapok (nagyon ritkán) akkor engem sehogy nem büntetnek.
2015. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%

Sosem büntettek, mert kijavítottam. Aki nem javítja ki, azt majd az élet bünteti...

(Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy gimnáziumban elég az érettségi tantárgyakból jó jegyeket szerezni, a többiből elég egy 2-3, mivel úgysem fog érdekelni senkit a későbbiekben...

2015. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem általában nem büntettek meg.

Rögtön elmondtam, hogy rossz jegyet kaptam, és köteleztek rá, hogy tanuljam meg, és jelentkezzek javító felelésre.

Illetve attól függ, mi számít rossz jegynek.

A reál tantárgyakból mindig is nagyon gyenge voltam, matekból a hármasnak már örültem középiskolában.

Ellenben más tárgyakból, amik jól mentek, nem vittem haza rossz jegyet, maximum egy váratlan röpdolgozat miatt.

18/L

2015. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%

Én jó tanuló vagyok, de ha becsúszik egy rosszabb jegy....

4-esért: fél óra ordibálás, mindenféle elekromos kütyütől való megvonás 1 napra

3-ért: ordibálás, mindenféle elekromos kütyütől való megvonás 1 hónapra

2-esért: uhh vagy egy óra cirkusz, 1 hónap kütyümegvonás, 1 hónap szobafogság

1-es: fogalmam sincs, még nem kaptam. Bele se merek gondolni, hogy mit kapnék ezért...

16/l eddig kitűnő, csak 7.-ben volt egy 4-esem...

2015. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó: Jézusom, ez nem normális. :O Mármint... az becsülendő dolog, hogy még soha életedben(?) nem kaptál egyest, képzeletben meg is hajolook előtted. De amit a szüleid csinálnak, ne haragudj, de az nagyon durva.
2015. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti sajnállak hogy a szüleid ennyire buták.
2015. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A fontos tantárgyakból (magyar, angol, matek, töri, informatika) mindig 5-ös voltam, a többivel meg nem foglalkoztam, mert már 10 éves korom körül rájöttem, hogy a többi tantárgy úgysem fog számítani a továbbtanulásnál.
2015. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem szoktam leszidni, 3-4-5 a jegyeim, a fontosabb tantárgyakből 4 és 5.

Végzős vagyok, látják hogy sokat tanulok az érettségire, ezért hagynak nyugtomra, nem hozzák rám az idegességet azzal hogy büntetnek, és nem is hiányozna.

2015. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy nem büntettek, pedig nagyon rossz tanuló voltam. Mondjuk ne is nagyon tudtak volna mivel, zsebpénzt nem kaptam, tévét nem nagyon néztem, a gép sem érdekelt különösebben. A szobafogság mondjuk elég nagy büntetés lett volna számomra, folyton rossz jegyeim voltak, kb. a szobámban tölthettem volna a tinédzser korom. De szerencsére ezt sem alkalmazták. Verni ilyenek miatt egy kamaszt, meg pláne nem célravezető. Igazából fogalmuk sem volt a jegyeimről, a bizonyítványomon mindig szörnyülködtek egy sort, de az élet ment tovább, nem voltak hajlandók az én hülyeségem miatt stresszelni magukat. 17 évesen az érettségire készültem, szerintem ennyi idősen már nem a szülő felelőssége, hogy a gyereke mit kezd az életével. Egy 17 évest szerintem már nem kéne büntetni.
2015. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!