Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket hogyan büntetnek ha...

Titeket hogyan büntetnek ha rossz jegyet kaptok az iskolába szobafogság, számítógép, tv elvonás, zsebpénz elvonás esetleg verés vagy valahogy máshogyan? 17/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 14:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem ezt a nagy szigort. Töriből, magyarból a hülye is meg tudja csinálni jóra az érettségit, a matek sem nehéz. Annak ellenére, hogy mindig nagyon rossz tanuló voltam, most egy jó egyetem népszerű szakára járok, amit én akartam magamnak, és amivel boldog vagyok. Fel nem tudom fogni, mit húzzák ennyire szerencsétlen gimisek agyát a továbbtanulással, mikor kb. csak az érettségi számít, azt meg tanulás nélkül is meg lehet jól csinálni. Egy-két tantárgy kell csak, amivel később tovább akarsz menni, a többi meg kit érdekel?
2015. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy nem teljesen igaz. A matek nehéz.
2015. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Anno nálam tv-számítógépelvonás meg verés volt, meg órákon át tartó ordibálás, üvöltözés, gúnyolódás... 3-asért...
2015. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
37%
Volt olyan, hogy otthon esőkabátot meg esőnadrágot kellett büntetésből felnnem, teljesen bepatentolva, kapucnival a fejemen, szobafogság címén. Onnantól, hogy suliból hazaértem lefekvésig nem volt szabad levennem.
2016. jan. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!