Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennétek úgy ágyat a gyerekete...

Vennétek úgy ágyat a gyereketeknek, hogy a párjára is gondoltok?

Figyelt kérdés

Elérkezett a lányom és a párja kapcsolatuk új állomására.

1,5 éve vannak együtt. Minden szabályt betartanak.

Ha mi azt mondjuk, hogy nem aludhat ott a lányunk vagy a fiú szülei szabnak határt valaminek, akkor betartják.

Viszont egyikünk se szól bele a magánéletükbe (értsd: szexuális élet).

A lányom nyáron tölti a 16. életévét, a fiú 18 éves.

A lányom őszinte, így mindenben kikéri a véleményem és a tanácsom. Én pedig segítek neki ott, ahol tudok (pl. fogamzásgátló íratásában). A fiú eléggé türelmes, nagyon szerelmes. Tenyerén hordozza a lányom, egy igazi lovag.


Apjának már mondtam, hogy kellene venni egy normális ágyat a lányunknak, mert mostanság van, hogy hétvégén itt alszik nálunk a párja. Az ágya meg nem több személyre lett kitalálva és eléggé kényelmetlen lehet két embernek rajta feküdni/aludni.

Igazából ez lenne a lányunk egyik elő születésnapi ajándéka.


Kérdés, hogy ti elhívnátok a párját az ágy kiválasztásához vagy csak a lányotokat vinnétek?

Kényelem szempontjából (mármint, hogy mennyire férnek el) kérdezem.



#kamasz #kényelem #ágy vásárlás
2015. ápr. 16. 13:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Csak a lányom vinném. Ketten is el tudjátok dönteni, hogy megfelel-e. Ár, nagyság, tartósság, tetszetõsség. Gondold el ha szétmennek x idõ múlva, akkor meg az lesz a baj, h kellene egy új ágy, mert az a "kettõjüké" volt.
2015. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Csak a lányom vinném :)
2015. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Talán a lányom már elég nagy ahhoz, hogy épp ésszel felfogja, hogy azért, mert esetleg valamikor szétmennek, nem kell az egész szobáját lecserélnie. :)


Na, majd akkor ő eldönti, hogy milyet akar.

2015. ápr. 16. 14:12
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Menj el a lányoddal. Ha meg akarja akkor vigye a párját. Szerintem ezt vele beszéld meg. Én viszont biztos nem hívnám el őt,de ha akarna akkor felőlem jöhetne.
2015. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Hihetetlenül tisztelem azokat a szülőket akik nem tiltják a lányukat hanem nevelik. Örülök,hogy itt a gyakorin is látom van még ilyen. (Mert ezekből a lányokból lesz nő,azokból meg akiket mindentől tiltanak,vagy akiknek mindent megengednek,a lotyó)

Én csak a lányt vinném az ágyválasztáshoz.

2015. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Elsõ vagyok és az 5-ös válaszolóval egyetértek. :) Csak azért írtam kérdezõ, hogy nem vinném a fiút az esetleges szakítás miatt, mert tudom hogy milyenek a hormonok. :) Még akkor is ha intelligens lányod van. Egyszerūbb csak vele menni. De aranyos vagy, hogy másra is gondolsz. Remélem én is ilyen anyuka leszek.
2015. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Csak a lanyomat vinnem. Nem tudom miert kellene oda a srac is. Amugy egy sracot nem erdekel, hogy milyen a butor sztem. Valamint ez a lanyod szobajanak a resze lesz ugyhogy folosleges a srac oda. Orulni fog annak is hogy vegre elfernek. :)
2015. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Csak a lányom vinném :)

Kérdező, igazi gyöngyszem vagy itt gyakorin a sok prűd, tiltással nevelő, tekintélyelvű szülő közt.

Csodálkozom is, hogy nem támadtak be, miközben a kérdésed olvastam, előre féltem mik lesznek itt

2015. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
14%
A 16 éves lányomat még nem altatnám a fiújával együtt. Azért azt egy hangyányit korainak érzem.
2015. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, szerintem is üdítően normális vagy a gyakoris szülők között. Szerencsére az én szüleim is ilyenek voltak mindig, mint te.

Nem vinném el a lányom barátját. Eleve, a srác csak néha alszik ott (gondolom, nem mindennap :D), a lányod meg azért mindennap használja, úgyhogy szerintem neki kell kiválasztania.

2015. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!