Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennétek úgy ágyat a gyerekete...

Vennétek úgy ágyat a gyereketeknek, hogy a párjára is gondoltok?

Figyelt kérdés

Elérkezett a lányom és a párja kapcsolatuk új állomására.

1,5 éve vannak együtt. Minden szabályt betartanak.

Ha mi azt mondjuk, hogy nem aludhat ott a lányunk vagy a fiú szülei szabnak határt valaminek, akkor betartják.

Viszont egyikünk se szól bele a magánéletükbe (értsd: szexuális élet).

A lányom nyáron tölti a 16. életévét, a fiú 18 éves.

A lányom őszinte, így mindenben kikéri a véleményem és a tanácsom. Én pedig segítek neki ott, ahol tudok (pl. fogamzásgátló íratásában). A fiú eléggé türelmes, nagyon szerelmes. Tenyerén hordozza a lányom, egy igazi lovag.


Apjának már mondtam, hogy kellene venni egy normális ágyat a lányunknak, mert mostanság van, hogy hétvégén itt alszik nálunk a párja. Az ágya meg nem több személyre lett kitalálva és eléggé kényelmetlen lehet két embernek rajta feküdni/aludni.

Igazából ez lenne a lányunk egyik elő születésnapi ajándéka.


Kérdés, hogy ti elhívnátok a párját az ágy kiválasztásához vagy csak a lányotokat vinnétek?

Kényelem szempontjából (mármint, hogy mennyire férnek el) kérdezem.



#kamasz #kényelem #ágy vásárlás
2015. ápr. 16. 13:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Akármit választ a lányod, az a barátjának is meg fog felelni.

2015. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
20%
Ki beszélt itt tiltásról? De egy 16 éves kamasz még ne akarjon a pasijával henteregni se szülői jóváhagyással, se anélkül! Gyerünk, jöhetnek a lepontozások!
2015. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%

Mennek is, és nem a véleményed ellenzése miatt, hanem mert a HASZNOS válaszol közé azok tartoznak akik a kérdező kérdésére adnak választ.

Te nem ezt tetted, így a válaszod nem bizonyul hasznosnak.

Tudom, nehezen fogják fel itt az embetek, de ezek nem tetszik/nemtetszik gombok, nem a te véleményed szerint kell szavazni.

A hasznosság nem feltétlen azt jelenti, hogy egyetértesz.

2015. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
26%
Aha, hát persze. Itt a legtöbben egyszerűen arra használják az értékelést, hogy kifejezzék a szimpátiát, vagy épp ellenérzést. Hasznos...hagyjuk már a hülyeségeket! A kérdezőnek mi is a hasznos válasz? Ami vele egyetértő. Mi is volt a kérdés? Vennétek e a gyereknek úgy ágyat, hogy a párjára is gondoltok? Mit válaszoltam erre? Hogy egy 16 éves lányt még nem altatnék a pasijával. Na, akkor mi is volt a válasz? Hát egy kib...szott nagy nem! Sok ész kellett hozzá, hogy kihámozd belőle, tényleg. Szóval hagyjuk a szar dumát a hasznosságról! Nem tetszik, hogy nem értek egyet. Hát csak rajta, pontozz le bátran és szorgosan, azt is leszarom, ha kinullázol. Hidd el, nem engem minősít! Hajrá, ne fogd vissza magad!
2015. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező nem arra kíváncsi, hagytad/hagynád-e, hogy együtt aludjanak, hanem hogy kivel menjenek ágyat vásárolni.
2015. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
7%

Kiscsillag ne legyen már ilyen nehézkes a felfogásod!

Olvasd már el azt a kib..ott kérdést, fogd fel és utána vyere okoskodni! Nem b..meg, nem vennék úgy ágyat, hogy a 16éves csitri pasijára is gondolok, MERT egy 16 éves lány még ne aludjon együtt a pasijával! Hű, de bonyolult összefüggés...

És ilyenek minősítik a válaszokat... Röhej...

2015. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Na halo!

Legyel mar olyan szives kedves valaszado (60%-os), hogy a lanyomat (fuggetlen hany eves) ISMERETLENUL es ugy, hogy magat a KAPCSOLATUKAT se ismered ne csitrizd le es tarsai. Mondjak rad en is jelzoket? Szeretned?

Kicsit vegyel vissza a stilusodbol, mert 1) erre nem vagyok kivancsi; 2) elolvastam a te velemenyed is, megsem alltam le miattad/veled problemazni, velemenyed miatt kioktatni.

Ne vedd a lanyomat a szadra, mert semmi jogod hozza!!!


Arra voltam kivancsi, hogy mas szulo/anya elvinne e a lanya PARJAT agyat venni (ezzel ra is gondolva) vagy sem?

Nem arra, hogy engedne-e, hogy egyutt aludjanak-e vagy sem.

Nem te neveled a gyerekeim, hanem en. Es, koszonom, megtudom itelni, hogy mennyire felelossegteljesek vagy epp nem valamihez.

Ismerem a gyerekeim, tudom, hogy mikor kell nemet mondanom valamire es mikor nem.

Te neveld a gyermeked ugy, ahogy szeretned, en nem szolok bele. Te se tedd ezt!

Ha arra lennek kivancsi, hogy mas szulo a 16eves lanyanak engedi-e, 1) parja legyen; 2) ott aludjon nala; 3) parja aludjon itt, akkor igy tettem volna fel a kerdest es erre lettem volna kivancsi.

Mar leirtam a kerdes utan is, hogy betartjak es mindig betartottak a jatekszabalyokat. Tudom, a mai vilagban nehez elhinni, de tudjak, hogy mit tehetnek meg es mit nem.

A lanyom oszinte velem. Nem tiltasban neveltuk!


Ugyhogy kerlek, ha problemad van, akkor azt ne a lanyom lehordasa toltsd ki, hanem fuss harom hazkort.

2015. ápr. 18. 19:50
 18/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem vinném én sem a fiút.

Egyébként nekem is tetszik a kérdező hozzáállása ehhez a szituációhoz.:)

2015. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező nem kell nyavalyogni! Pont leszarom hogy te hogy neveled a lányodat. Pattogni tök felesleges. Válaszokat és véleményeket vártál. Kaptál. Az enyém az volt, hogy egy 16 éves lányt még nem altatnék a pasijával. Én. Nem te, kapis? Hogy neked ez nem tetszik az a te bajod. Hogy folyamatosan lepintozol, azon meg csak röhögni tudok. Szóval lazulj el és ha kérdezel, számolj azzal, hogy nem mindenki fogja a te naggyonszuper nevelési elveidet támogatni. Dolgozd fel csibém, ilyen a szabad világ! Itt minden nő ilyen nehéz felfogású?
2015. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

1) en nem pontozok itt senkit, igy ezzel kar is jonnod

2) a lanyomat meg ne vedd a szadra es ne mondj ra semmilyen jelzot

3) ezt ertsd meg, amit a 2. pontban leirtam. "Ertjuk egymast?!"

4) van velemenyed, irtam mar elobb is, hogy elolvastam.

2015. ápr. 18. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!