Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennétek úgy ágyat a gyerekete...

Vennétek úgy ágyat a gyereketeknek, hogy a párjára is gondoltok?

Figyelt kérdés

Elérkezett a lányom és a párja kapcsolatuk új állomására.

1,5 éve vannak együtt. Minden szabályt betartanak.

Ha mi azt mondjuk, hogy nem aludhat ott a lányunk vagy a fiú szülei szabnak határt valaminek, akkor betartják.

Viszont egyikünk se szól bele a magánéletükbe (értsd: szexuális élet).

A lányom nyáron tölti a 16. életévét, a fiú 18 éves.

A lányom őszinte, így mindenben kikéri a véleményem és a tanácsom. Én pedig segítek neki ott, ahol tudok (pl. fogamzásgátló íratásában). A fiú eléggé türelmes, nagyon szerelmes. Tenyerén hordozza a lányom, egy igazi lovag.


Apjának már mondtam, hogy kellene venni egy normális ágyat a lányunknak, mert mostanság van, hogy hétvégén itt alszik nálunk a párja. Az ágya meg nem több személyre lett kitalálva és eléggé kényelmetlen lehet két embernek rajta feküdni/aludni.

Igazából ez lenne a lányunk egyik elő születésnapi ajándéka.


Kérdés, hogy ti elhívnátok a párját az ágy kiválasztásához vagy csak a lányotokat vinnétek?

Kényelem szempontjából (mármint, hogy mennyire férnek el) kérdezem.



#kamasz #kényelem #ágy vásárlás
2015. ápr. 16. 13:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
14%

Meddig akarsz még ezen rugózni Kiscsillag?

Mi nem volt érthető abból, hogy leszarom hogy neveled a lányodat? Egy szituációról ugattam, nem kértem, hogy vedd magadra, kapis?

2015. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
14%
Ja és csak egy kis segítség az ismereteid gyarapításához: A csitri bohókás kamaszlányt jelent. Hát ezen aztán tényleg Megéri itt verni a mókushisztit...
2015. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
4%
ez most komoly?????????? a lányod 15 1.5 éve kezdtek járni vagyis 13 éves volt. látszik hogy nincs idősebb fiútestvér a családban.én szánalmasnak tartom. nem azt mondom hogy én megtiltom a gyereknek a járást na de nem 13 évesen. és az hogy a szülő olyan ágyat akar venni ami kifejezetten kényelmes a szexre?? SZÁNALOM..... remélem ez egy kamu kérdés
2015. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
6%
egyet értek az előttem válaszolokkal.válalhatatlan az hogy 15 éves lányodnak egy szexágyat veszel.
2015. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Ó de irigylem a lányod hogy ilyen mentalitású szülei vannak.én 17vagyok, párom is. 2évesek leszünk (mindketten teljesen normális rendes fiatalok vagyunk) de nekem nem fogadják a legkisebb mértékben sem a dolgot,és ez nem a barátom ellen irányul,csak korai. a kérdésre válaszolva csak a lányod vidd!:) szerintem zavarbajönnének a barátjával
2015. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én is akkor kaptam két személyes ágyat, amikor már komoly párkapcsolatom volt és akkor 16 éves voltam. Apukámmal mentünk kiválasztani az ágyat, ők szabták meg az árát, de minden másban én dönthettem. Nálunk az a szabály, hogy csak a párom aludhat nálunk, és ez azóta is tartja magát, sose aludtunk együtt máshol. Most 18 vagyok, lassan 3 éve vagyunk még mindig együtt. Rendes tőletek, hogy ennyire segítitek a kislányotokat. :)
2015. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
És akkor csodálkozunk, miért ilyen remek a mai ifjúság értékrendje...
2015. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Látom, más szemét is csípte a fogyatékosozó válasz... köszönöm!
2015. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!