Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit csináltatok a...

Kamaszok, mit csináltatok a hétvégén?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2015. ápr. 26. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pénteken ott aludtam egyik barátnőmnél még pár osztálytárssal, bulizni is elmentünk, meg filmeztünk, alig aludtam aznap 3 órát. :)

Aztán hazamentem, ebédeztem és bátyámmal palacsintát sütöttünk.

Majd pedig egyik barátomnak volt szülinapja, mait mi szerveztünk meg neki meglepetésként, az is irtó jó volt.

Vasárnap fáradt voltam és nagyon más illetve harmadnapos, úgyhogy tanultam megnéztem egy filmet és jó korán lefeküdtem. :)

Nem szoktam ilyen gyakran bulizni járni, de ez egy ilyen hétvége volt.

17/L

2015. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jézusom, én már nem is emlékszem mit csináltam pénteken :D talán aludtam. Azt tudom, hogy bulizni akartam, de végül nem mentem, mert rájöttem, hogy másnap verseny.

Szombaton versenyen voltam, aztán pihentem kicsit, elkezdtem készülődni az estére, este bulizni voltam, kicsit berúgtam.

Vasárnap nem csináltam semmi említésre méltót.


18L

2015. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Péntek este elmentem buliba a barátnőmmel, szombat reggel hazajöttünk és átaludtuk a fél napot. (Amúgy ez nem jellemző.) Utána együtt voltunk estig, majd hazament. Vasárnap pihentem, gépeztem, kicsit tanultam, ennyi.

18/L

2015. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Péntek délután a barátomnál voltam. Szombaton elmentem vettem pár apróságot a jelmezhez, amit bolondballagásra varrok, majd a napot varrással és közben Trónok harcával töltöttem. :D Vasárnap felmentem a nagyimhoz oroszozni (érettségizek és gyakoroltam) majd hazajőve megint varrtam, de most egy szoknyát mára és Trónok harcát néztem.


18L

2015. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

alszok, eszek tanulok, sétálok egyet, tanulok, eszek alszok

esetleg beiktatok egy-egy barátot-barátnőt, de velük is kb. ezt csinálom

19/l

2015. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

pénteken túráztunk egyet haverokkal utánna este lementünk egy sörözőbe,ott véletlenül retenetesen szétcsaptam magam,hazamentem taxival,aludtam.

Szombat:felkeltem 7:23 perckor senki nem volt itthon se főttkaja ezért főztem magamnak meg a családnak ebédre,ettem,zuhanyoztam,zenélgettem kicsit,lefeküdtem aludni.

Vasárnap:felketem 10-óra körül,feltakarítottam a konyhában és az előszobában mert észre vettem hogy elég koszos,tanulgattam holnapra,elmentem egy barátommal egy kávéra meg átbeszéltük az aktuális dolgokat,hazajöttem,ettem almáspitét amit anyum sütött,zenéltem,most még átnézem mégegyszer a holnapi tananyagot utánna megyek zuhanyozni,fogatmosni aztán alvás.

17/f

2015. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!