Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy ráttak le egy roma fiút?...

Hogy ráttak le egy roma fiút? 16/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 1 hete megismerkedtem egy roma fiúval facebookon ... Egy suliba járunk csak a múlt héten ő nem volt suliba jövő héten meg érettségi szünet szóval azután lehetetlen lesz elkerülnöm.:( Az elején még nagyon kedves volt de mostanra elfajultak kicsit a dolgok...minden nap megkérdezi kb 5ször hogy beszélek e más fiúval és ha azt mondom nem akkor írja hogy "hazudsz" stb... A nap minden percében ír de nem tudom lerázni mert az elején tényleg nagyon jóba lettünk most meg durva a dolog és félek hogy mi lesz :(
2015. máj. 2. 00:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jah és soha többet ne ismerkedj cigányokkal.
2015. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
okos tanács,meg kéne fogadnod kislány.
2015. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nos, én roma fiú vagyok. >.> Hát igen, az előzőeknek igazuk volt mindebben, sajnos még vannak ilyen primitívek is közöttünk, ami eléggé szomorú. Lényegében előtte megkellett volna ismerned őt, aztán "kavarnod(?)" vele. Rázd le, mert ennek nem lesz jó vége. Eléggé erőszakosak tudnak lenni az ilyenek. Tiltsd le facebookon, vagy ilyesmi.


Hajrá!

2015. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Gratulál9k tanítsuk a rasszizmust a gyerekeknek.

16évesen spec én is roma fiúval jártam. Soha semmi ilyen gond nem volt. A legjobb barátom is roma. A beosztottaim között is van. És?

2015. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én az előző hozzászóló voltam, utolsó. :)


Én nem azt mondom, hogy ne járjon roma fiúkkal (magam alatt vágnám a fát hahaha.), de ő most nem az olyan srácot fogta ki. Igen, azt én is észrevettem hogy a kommentelők 90%-a általánosított. Pedig vannak normálisak közöttünk, csak meg kell ismerni őket. Gondolom a kérdező nem ismerte meg rendesen a srácot, ezért van ebben a helyzetben.

2015. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem is neked szólt a hozzászólásom. Természetesen vannak olyan romák akiket jobb elkerülni ahogy vannak nem romák is akiket jobb elkerülni.
2015. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!