Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kellene megtanítani a...

Hogyan kellene megtanítani a most élő kamaszokat arra, hogy lázadjanak? Egyáltalán mit jelent számukra, számotokra a lázadás?

Figyelt kérdés
Ez a most élő és mai annyira rossz megfogalmazás, mégis nem szeretném körülírni. A kérdésem nem provokatív célzattal íródott.
2015. máj. 6. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég szabados és lázadó a mai kamaszok jó része, már 11 éves kortól...
2015. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a lázadást tanítani, az a kamaszkor természetes velejárója.
2015. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem kell őket megtanítani, a lázadás életkori sajátosság, a felnőtté válás fontos eleme. Jön magától.
2015. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Inkább önuralomra, önfegyelemre kellene őket megtanítani!. Ne csak a jogaikat követeljék, hanem a kötelességeiket is teljesítsék.
2015. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem egészen így értettem. Persze, hogy szükség van önuralomra és önfegyelemre. Ugyanakkor tapasztalatból mondom, hogy inkább rezignációt érzek a fiatalokban és azt, hogy összezavarodottságot, ami nonkonformista magatartáshoz vezet. Ezt nem minősíteném lázadásnak. Szerintem annyi inger éri őket, amelyeket nem tudnak levezetni és ez alakul át erőszakká, rezignációvá. Ez lenne a lázadás részükről? Szerintem nem.
2015. máj. 6. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én a lázadásban nem hiszek, a világ olyan felén élek, ahol nincs rá különösebben okom, a politikai rendszer mondjuk olyan, amilyen. a lázadás nem hiszem ,hogy sokmindenre vezetne. mégis mit várnak, mit lázadjak, röhejes zavargásokat gejresszek a suliban, amire 5 év múlva én magam se fogok emlékezni? :D


15/l

2015. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Én nagy lázadó vagyok. Csak azért sem írom meg a házifeladatot. Különben szívesen megírnám, mert olyan jó buli, de mivel kérik, hogy írjam meg ezért lázadok és nem írom.
2015. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Nemtudom, mit akarsz, mi segítettünk szétverni a Fidesz székházat:)
2015. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megtanítani??

Huh, a fiam 9 éves és azért aggódom, ha már most ennyire lázadó mi lesz később?

Szerintem túl korán is kezdik!

2015. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én értem, mire gondol a kérdező.


Nem saját, magánhaszonért való lázadásra.


Ugyan kérem;Fidesz székház, lárifári rombolás bujtogatással indítva.


Manapság a fiatalok le vannak csitítva, le vannak fizetve, meg vannak félemlítve; lehet választani, kire melyik vonatkozik.

Pedig lenne miért lázadni.

2015. máj. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!