Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Te is megtiltanád tizenéves...

Te is megtiltanád tizenéves lányodnak?

Figyelt kérdés

Le szeretném vágatni a hajam. Rövidre.

[link]

Ilyesmire, körülbelül. ANyukám pedig ilyeneket mondd, hogyha megteszem, akkor éjjel bejöna szobámba és leborotválja a maradékot... Ezt elég nevetségesnek érzem, mert júniusban leszek 19 éves. Értem én, hogy ő tart el, de mégis.. Mi olyan rossz abban, hogy szeretnék végre valami hozzám illő frizurát vágatni?

Velem van a baj? Én gondolkodom rosszul?


2015. máj. 11. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha fiúsra akarnád vagatni a hajad az nekem se tetszene, de ez teljesen jó frizura.
2015. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Én azonnal csomagolnék és eltűnnék otthonról...

De komolyan, felnőttkorú vagy. Nem tilthatja meg. Ha fiatalabb lennél, ez akkor is nevetséges viselkedés, ez csak egy frizura, a haj visszanő...

2015. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hova mehetnék, kedves kettes válaszoló? Se saját jövedelmem, se fedél a fejem felett:)
2015. máj. 11. 20:54
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat amúgy, ment a zöld mindkettőtöknek:)
2015. máj. 11. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

nekem nagyon hosszú, derékig érő hajam volt mindig gyerekkoromban, soha nem vágták le, csak a végéből lecsippentettek évi 2x... ja és szőke.

én 18 évesen rágtam be, meleg volt, nehéz is volt, folyton kötögettem föl, vááá, nem szerettem. kb. olyanra vágattam le mint amit lenkeltél, hátul tüsi volt, felzselézve, és persze a szép szőkét se tartottam meg, vörösre festettem :D

szüleim meg se ismertek egy pillanatra :) nem bántam meg, ők se piszkáltak, a gyerekemnek is meg fogom engedni, sőt most, 5 évesen is ő dönt, hogy miylen hajat szeretne viselni

2015. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is hasonló okok miatt szeretném levágatni, mint te 5-ös.:) Szerintetek mivel győzhetném meg? Kicsit égőnek érzem, hogy 19 évesen azért kell könyörögnöm, hogy olyan hajam lehessen,a milyet akarok.
2015. máj. 11. 20:56
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
19 évesnek vicces ilyet mondani, azt csinál a hajával, amit akar. Amúgy meg nem fogja leborotválni, csak neki nem tetszik és zsarol. Ne hagyd, hogy ilyen szinten beleszóljon az életedbe, akkor se, ha még egyelőre ő tart el, felnőtt ember vagy. A fodrászatot gondolom fizetnéd zsebpénzből.
2015. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Győzködni? Hagyjál már :D Mintha ovis vagy kisiskolás lennél. Megfogod magad, elmész a fodrászhoz levágatod és éled az életed mint eddig.
2015. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Erre a frizurára én sem szívesen adnék pénzt a lányomnak, de ha látnám, hogy nagyon szeretné, nyilván megengedném. Majd megbánja.

Meg nem tiltanám, mert csak egy frizura, de nekem sem tetszik, bármennyire is kedvelem a viselőjét, meg úgy általában a rövid fazonokat. De szerintem ez egy ronda hajviselet, csak történetesen épp divatos.

2015. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Szerintem nem ronda, bár annyira azért nem tetszik, hogy magamnak ilyet vágassak. De attól, hogy nekem jön be annyira, másnak még bejöhet. Én nem tiltanám a lányomnak, próbálja ki és majd eldönti, hogy elégedett-e vele.
2015. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!