Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Folyton zaklatnak az osztálytá...

Folyton zaklatnak az osztálytársaim, mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés
Szexuális dolgokkal zaklatnak, jönnek oda hozzám, kezdik el simogatni a lábomat, s mondják, hogy "Úgy megd*gnálak". Lökik nekem a nemi szervüket (szerencsére nadrágon keresztül), s mondják, hogy alig várják, hogy legyenek kettesben velem, stb. A tanárokat nem szeretném beleavatni ebbe a dologba, sem a szüleimet, mert ciki. Nem vagyok szép lány (lehet azért is mérgesitenek ezzel), visszahúzódó vagyok. A régi iskolámban is ilyesmikkel "telt el" a napom. Hogyan akadályozhatnám meg ezt? Iskolát sajnos nem tudok cserélni :(

2015. máj. 18. 18:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz. Nem öltözök kihivóan, nem hordok rövid szoknyákat, se kivágásos blúzókat. De hogyan kezdhetném el a beszélgetést erről a dologról a tanárokkal? Félek, nehogy megmondják, hogy én szóltaam nekik
2015. máj. 23. 10:26
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy ti is annyira sötétek vagytok... Pont hogy minden 2. lány kb. úgy öltözködik, meg úgy fotózkodik a facebook-on mint egy kur*va, de őket pont, hogy nem basztatják... max. csorgatják rá a nyálukat, meg jópofiznak velük. Fingotok sincs a hierarchia-ról de mindegy...


Kérdező, szerintem ne szólj a tanároknak, ők nem tudják máshogy megoldani, csak úgy, ha valamivel megpróbálják befenyíteni ezeket, hogy hagyjanak békén... ami nem is biztos, hogy menni fog. Szerintem szólj valamelyik ismerősödnek, hogy intézze el őket, másképp nem lehet az ilyenekkel beszélni.

2015. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és a tanárok esetében azt akartam kihozni, ha esetleg nem volt teljesen érthető: hogy ha nekik szólsz, akkor ők úgy tudják ezt, esetleg megakadályozni (de valszeg nem fogják tudni), hogy "befenyítik" ezeket, vmi olyasmivel, hogy igazgatóit kapnak, lehet kifogunk titeket majd rúgni, lesz egy megbeszélés, tanárokkal és szülőkkel stb. De középiskolába erre már úgyse fognak annyira figyelni, így lehetőségük ugyanúgy lesz arra, hogy ezeket csinálják, és valszeg nem fognak beijedni a tanárokra, se a szülőkre és ha esetleg ki is rúgják őket, az elfog húzódni, mert egy panaszra nem rúgnak ki senkit. És ha nem esett volna le esetleg, a tanárok ezeket csak úgy tudják csinálni, hogy kiderül számukra, hogy te szóltál nekik és ezekért. Tehát ez által még jobban rád szállhatnak. Mondom intéztesd el vagy menj át másik iskolába... nem oldanak meg szinte semmit a tanárok, rájuk ne számíts.
2015. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!