Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan oldjam meg osztálykirán...

Hogyan oldjam meg osztálykiránduláson a reggelit?

Figyelt kérdés

Hétvégén osztálykirándulni megyek és nem tudom mit tegyek. Nem eszek kenyeret e(gyéni döntésből), de nagy valószínűséggel ott ahol leszünk ilyen kenyeres felvágottas reggeli lesz.

Itthon általában zabkását, tojást, gyümölcsöt vagy joghurtot reggelizek. Nyilván ott ez nem megoldható, és nem is nagyon szeretnék kitűnni a többiek közül, mert nem szeretem, ha kérdezősködnek.


17/L



2015. máj. 20. 05:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Akkor simán edd meg a kenyeret.
2015. máj. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pont ezt szeretném elkerülni.
2015. máj. 20. 06:14
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor vigyél magaddal gyümölcsöt
2015. máj. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezen ne parázz, van aki egyáltalán nem is reggelizik. Meglátod mi lesz a kínálat, ha van tojás, sonka, zöldség, megeszed azt, ha egyben szendvics akkor meg iszol egy bögre teát vagy tejet és kész.
2015. máj. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész választ.
2015. máj. 20. 06:47
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Én például fehér kenyeret nem eszek egyáltalán (felpuffadok tőle,meg az ízét se szeretem). Mikor osztálykirándulásra mentünk akkor vagy elszaladtam reggel a boltba barátnőmmel (ő meg paleozik) és vettünk magunknak egy zacskó kenyeret vagy zsömlét és megettük azt. Először "kihörögtek" minket,hogy képesek voltunk ennyit sétálni,de miután beleharaptak az ott adott kenyérbe aztán a miénkbe nem nevettek :D

Sőt másnap csoportosan mentünk a boltba kenyeret venni!


Ebből csak azt akartam kihozni,hogy ez tényleg egyáltalán nem ciki téma,amit ne lehetne elmondani egyszerűen a többieknek anélkül,hogy nézzenek ki.

Megmondod,hogy "Áh,nem szeretem a fehér kenyeret" vagy,hogy "én nem eszek már régóta kenyeret".

Ennyivel el is van intézve a dolog. Magadnak meg vigyél gyümit,vagy kis zsacskóba zabkását esetleg jóreggeltet,kekszet,piskótát stb. Nem egy nehezen megoldható feladat reggelit vinni egy osztálykirándulásra.

2015. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Vigyél magaddal egy kis kiszerelésű abonettet vagy egy joghurtitalt.
2015. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Vigyél egy kis csomag extrúdált kenyeret meg gyümölcsöket. És ne stresszelj ezen annyira :)
2015. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg vigyél magaddal,semmi gond nincs vele :) Megkérdezik,elmondod hogy nem szereted a kenyeret aztán kész
2015. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem eszel kenyeret, de nem akarsz kitűnni a tömegből, mert nem szereted, ha kérdezősködnek. Akkor probléma megoldva, megeszed a kenyeret. Azt a válogatós fajtádat... Micsoda problémák, atyaég...

18L

2015. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!