Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan oldjam meg osztálykirán...

Hogyan oldjam meg osztálykiránduláson a reggelit?

Figyelt kérdés

Hétvégén osztálykirándulni megyek és nem tudom mit tegyek. Nem eszek kenyeret e(gyéni döntésből), de nagy valószínűséggel ott ahol leszünk ilyen kenyeres felvágottas reggeli lesz.

Itthon általában zabkását, tojást, gyümölcsöt vagy joghurtot reggelizek. Nyilván ott ez nem megoldható, és nem is nagyon szeretnék kitűnni a többiek közül, mert nem szeretem, ha kérdezősködnek.


17/L



2015. máj. 20. 05:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Senkitől nem kértem, hogy véleményezzen engem, a döntésemet vagy a kérdésemet.

Bár nem lenne kötelességem a döntésemet indokolni, a félreértések elkerülése végett mégis megteszem. Szeretem a kenyeret, talán túlságosan is. De hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy a napi szükséges keményítő-alapú szénhidrát mennyiséget még kenyér fogyasztása nélkül is jócskán túllépem. És azt azért a kritizálók is talán megértik, hogy az elhízás a lassú halál, és genetikailag hajlamos vagyok az elhízásra, cukorbetegségre.

Köszönöm szépen azoknak, akik segítettek. :)

2015. máj. 21. 06:11
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vigyél magaddal külön kaját, abszolút nem gáz. Ha megkérdezik, megmondod, hogy nem szereted a fehér kenyeret, nem kell belemenni a részletekbe.
2015. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

nempár nap alatt fogsz elhízni ezt ne feledd. Attól h most megeszed még nem hízol el ha máskor am se eszel.

A te döntésed ,de reggelire épp hogy ehető lenne a kenyér is .

2015. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan 17 évesen eddig jut az eszed? Miért nem viszel egy doboz zabkását, vagy elmész a boltba és eszel valamit? Ez nagyon durva
2015. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1-2 reggeli szendótól nem lenne bajod, de oké, nem szeretnéd, a te döntésed.

Nekem volt lisztérzékeny osztálytársam, hozott magának olyan kenyeret amit ehet, igazából senki nem foglalkozott vele hogy ki mit reggelizik. :D Vigyél valamit amit ehetsz aztán kész, nem hinném hogy mindenki azzal lesz elfoglalva hogy mit eszel.

Ne stresszelj ezen.

2015. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Végülis vittem müzlit és tejet és megettem a szobánkban, mert az a pár barátnőm akivel aludtam úgyis tudták. Az ott kapott ételek nagyrészét meg a többiek se ették meg.
2015. máj. 26. 15:05
 17/17 anonim ***** válasza:
De amúgy miért nem akarod elmondani, hogy nem eszel kenyeret mert nem akarsz? :D Engem totál nem érdekelne ha ismerősöm így gondolná, szóval nem lennél ezzel nagy szenzáció.
2015. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!