Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéreztétek a szülés közeledt...

Megéreztétek a szülés közeledtét? Hamarabb jött mint vártátok?

Figyelt kérdés
nem fájásokra gondoltam, meg ilyesmi, hanem azokra az " igazi" megérzésekre
2013. ápr. 24. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Első fiam:

10 nappal hamarabb jött, nem éreztem, fájással kezdődött

második fiam:

kiírt napon született, nála este éreztem, fáradt voltam, nagyon, éjjel el is kezdődött

harmadik fiam:

beindíttattam a szülést

2013. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem elhagytak az igazi megérzéseim.

38 hetes koromtól már minden érzésre figyeltem, nagyjából "el is határoztam" mikor fog jönni a baba, "tudtam", hogy előbb jön (ilyen belső megérzéseim voltak).

Aztán 41 hetesen közölte a doki, hogy na akkor megindítjuk. :)

S ekkor pont nem gondoltam a szülésre, amikor a doki bent tartott.

Szóval nem tudom, hol maradtak a megérzéseim, de valahol mélyen csücsülhettek odabent a fejemben.

Mondjuk legalább az anyai ösztönös megérzések jelen voltak/vannak, amióta megszületett a lányom. :)

2013. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SZia én nem éreztem meg még aznap vásásroltam főztem stb..

Előzö nap voltam dokinál mondta hogy o kismama simán 40 héten fogok szülni...ez volt 37 hetesen másnap megszültem tettem vettem délelőtt megfőztem kajcsiztam és lefeküdtem volna aludni de az elmaradt m ert elfolyt a magzatviz...és este már meg is lett a lányunk)

2013. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Kisfiamnál már a terhességem elején (16. héttől) mondtam, hogy Ő előbb fog jönni a kiírt időpontnál. Így lett, 37. hétben született meg! Most úton van a Tesó és nincs semmilyen megérzésem, érdekes.... :)
2013. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, semmit nem éreztem. Meg voltam róla győződve, hogy még nem fogok szülni, pedig terminus után voltam már. Jöttem, mentem, tettem a dolgom. Be kellett mennem vizsgálatra, gondoltam, utána még elmegyek ebédelni. Hát, haza már nem engedtek. Pár órára rá baba lett, az ebéd meg kimaradt.
2013. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi! Semmilyen megerzesem nem volt, sot valamiert, visszatekintve nem is esett le, hogy a fajdalmaim a szules megindulasat jelenti! Visszagondolva eleg furcsa! Talan a fajdalommal kuzdes nem hagyott gondolkodni!
2013. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!