Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyat megcsinálhat a tanár év...

Ilyat megcsinálhat a tanár év végén?

Figyelt kérdés
Bukásra álltam matekból. Utolsó héten feleltem, hogy ne bukjak meg, az összes dogám jó lett. Még is megbuktatott. Csinálhat ilyet?
2015. jún. 16. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
csinálhat.
2015. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A felelés hogy sikerült? Milyen volt az átlagod végül? Részleteket... így nehéz megmondani.
2015. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az összes dogád jó lett, és még feleltél is, ... akkor hogy is álltál bukásra? A jó az kettes? Vagy hogy érted?


Amúgy igen, meggondolhatja magát, sőt, tanári értekezlet is van félév végén, nem szavaztak meg neked kettest. Megtehetik.

2015. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.

Annó én 3× feleltem, azt mondta nem lesz gond, mondta, hogy tudok én, ha akarok, és miért nem csináltam ezt egész évbe és nem egy "Sz.ros kettesért kellene küzdenem" azt hittem seggre ülök évzárón...

2015. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
lett egy hármad felelés, a dogák meg kettesek lettek. Meg ugy volt hogy 3-szor felelhetek és csak kettőször felelhettem. Amugy az egyik dokám százaléka a négyesé és csak hármast adott rá.
2015. jún. 16. 11:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
és így lett az átlagod egy egész mennyi....?
2015. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Nézd, a kettes dolgozat nem vált ki egy egyest. Minimum hármasnak, de inkább négyesben kell lennie ahhoz, hogy at engedjen.

Mellesleg a tévedések elkerülése végett, az osztályzo konferencia nem csak azért van, hogy valahogy eltoltsek az időt, hanem épp azért, hogy a kedves gyerek ne jöjjön azzal hogy a tanárnő utál, azért buktat meg

2015. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ha 2.00 alatt van az átlagod, akkor jogos
2015. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Pontosan hányas átlaggal buktatott meg?

Elviekben 2,0 alatt buktatnak.

A dolgozatért már akkor kellett volna szólni mikor megkaptad, ez nem így működik, hogy olyan jegyet ír rá amilyet akar. Ezért nyugodtan lehet reklamálni, ha másoknak megadta rá.

Lehet, hogy a feleléssel elszámolta magát és nem volt annyi órátok vagy akármi. Viszont kötelessége felhívni a figyelmet az átlagodra meg gondolom amúgy te is tudtad és nem év végi utolsó órákban célszerű nekiállni javítgatni. Tudom, hogy van olyan tanár, aki nem ad esélyt a javításra, de azért meg kell próbálni hátha.

2015. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!