Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyat megcsinálhat a tanár év...

Ilyat megcsinálhat a tanár év végén?

Figyelt kérdés
Bukásra álltam matekból. Utolsó héten feleltem, hogy ne bukjak meg, az összes dogám jó lett. Még is megbuktatott. Csinálhat ilyet?
2015. jún. 16. 11:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Marci?
2015. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az benne van a törvényben, hogy a jegyek alapján kell lezárni a gyereket. Tehát ha 2,5-re álltál, nem buktathat meg. 2 alatt simán.

Az értekezleten csak a bukásokat tárgyalják meg, más jegyeket nem szoktak. De az esetek többségében elfogadják a szaktanár véleményét, olyankor szokott kérdés lenni, ha több tárgyból is bukásra áll, és nem akarják évismétlésre buktatni, akkor melyik tanár legyen jószívű.

Majd átmész pótvizsgán. Hányadik évfolyam?

2015. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
hetedik. Az egész iskolából csak engem buktatott meg senki mást, pedig volt más is aki bukásra állt nem is egy (persze azok romák voltak...), és már most kijelentette hogy nem biztos hogy át megyek pótvizsgán.
2015. jún. 17. 09:00
 14/22 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy diszkalkuliás vagyok.
2015. jún. 17. 09:07
 15/22 anonim válasza:
100%

Úgy tudom, hogy ha diszkalkuliás vagy, felmentést is kérhetsz matekból annak függvényében, hogy jársz fejlesztő órákra az iskolába, vagy iskolán kívül, de azt igazolni is kell. Legalábbis a mi iskolánkban így van.


Mellesleg nálunk a matematika tanár azt mondta, hogy semmilyen törvény/paragrafus nem írja elő, hogy jegyek alapján kell osztályozni. Úgy is lehet, de 2,6-os átlaggal is megbuktathat, ha esetleg olyan valakinek a hozzáállása. Az érdemjegyek csak referenciaszámok. Persze nem tudom, nálad mi lehetett a gond, ha ilyen sokat küzdöttél a végén...

2015. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
A felmentést persze úgy értettem, hogy nem, vagy egyénileg osztályoznak.
2015. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Van felmentésem is de azt mondta ne fogadja el.
2015. jún. 17. 10:56
 18/22 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy ő nem vállalja a pótvizsáztatásom, csak a felkészítésem, hanem ha kijön a vizsgabiztos akkor pótvizsgázhatok.
2015. jún. 17. 11:00
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne kamuzz már. Ha diszkalkulias vagy és erről igazolás is van, akkor nincs olyan, hogy nem fogadja el. Pláne, hogy nem neki kell elfogadnia, hanem az igazgatónak, akinek eleve kikuldik az igazolást. Mellesleg dolgozatot ugyan irathat és feleltethet is, osztályozni viszont max jelzeskent lehet, erdemjegyet nem kapsz rá.

Tehát nyugodtan bevllhatod, hogy nem tanultál, azért buktat meg.

2015. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Utolsónak, van ilyen. Osztálytársamnak is van papírja és mégis megbuktatta a tanár év végén.
2015. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!