Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogyan reagálnátok...

Szülők, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy együtt vagyok egy iraki fiúval. 1 hónapja vagyunk együtt, már lefeküdtünk, szóval a lényeg, hogy komoly, ami köztünk van. Ő egy éve költözött Magyarországra a szüleivel, 20 éves, van munkája, tök jól beszéli a magyart, szép házuk van, van egy kishúga, a családja nagyon rendes (ő már hazavitt engem), szóóóval teljesen rendben vannak. Én is elérkezettnek látom, hogy hazahozzam, de tartok a szüleimtől, mert ők nagyon rossz véleménnyel vannak a muszlim emberekről. (A mostani menekült dolog kapcsán hoztam fel náluk, és nagyon szidták az ottani embereket). Biztos nagyon kiakadnának, különösen apa, ő amúgy sem nézi jó szemmel, ha hazaviszek egy fiút. (Volt már barátom) 


Mit tegyek? Először adagoljam be nekik, vagy hogy legyen? Nem szeretném, hogy elítéljék. Ti hogy reagálnátok?

17L


2015. jún. 26. 09:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Rendesen vallásos a csávó? Napi 5ször leborul a szőnyegre imádkozni meg ilyenek?
2015. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
1 hónapja vagytok együtt, ez minden csak nem komoly kapcsolat. Majd ha már fél/egy éve lesztek együtt az már nevezhető komolynak. És akkor is ezt mondanám ha a srác magyar lenne.
2015. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
19%

ha nem illegális menekült az egy jó pont. de sajna semmi többet nem tudfelmutatni ami a szememben érték akkor nem örülnék neki.

Jó magam nagyon félteném a lányom minden nem kereszetény v.budhista vallású emberkétől,mert hát sem a muzulámánok,sem a többiek nem igazán veszik emberszámba nőket.Najó inkább állatszámba sem.Talán mint egy gazra úgy tekintenek rájuk.

Ilyenkor persze jön aza rizsa,hogy:"ő nem ilyen".

nyilván nem,mert akkor minden csaj kilóméterekre elkerűlné...de amikor az esküvő után kijelenti (egész családjával egyetembben),hogy csak burkában mehetsz az utcára, és rád is vonatkozika saría akkor bizony nagy szarban leszel.

2015. jún. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

Jézusom, milyen ostobák az emberek..

Nem hinném, hogy a sráccal lenne gond a leírás alapján. A gond azokkal az Európában élő muszlimokkal szokott lenni, akiknek a családjuk a hazájukban él, és mikor hazalátogatnak, akkor lehetnek esetlegesen (de persze nem minden esetben) bajok. A srácnak az egész családja itt él, a szülei a leírás alapján rendesen, gondolom, a kishúggal sem úgy bánnak, mint az ISIS tagjai a nőkkel (megjegyzem, országonként,sőt, egyénenként változik az araboknál is a nőkhöz való hozzáállás, feltételezem, a srác és a családja is modernebb felfogású).

Kérdező, szerintem először anyuddal beszélj erről, utána pedig adagold be apudnak. A bemutatással én a helyedben várnék pár hetet (ezt magyarázd el a barátodnak is), addig, amíg a szüleidben leülepszik a dolog. Sok sikert hozzá!

2015. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, azt elfelejtettem kérdezni, hogy a kérdező hol írt házasságról? Lehet, hogy én nem tudok olvasni, de sehol sem látok ilyesmit..

Egyébként hülyeség neki a házasságról papolnotok még, hiszen 17 éves, a srác 20, egy hónapja vannak együtt, szerintem egyikük sem gondolkozik ilyeneken.

2015. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
2015. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem, úgyhogy légyszi ne linkelgesd ide, és az enyémet sem oda. Az az illető nagyon unatkozhat, gratulálok, óriási poén más komoly kérdésével szórakozgatni, büszke lehetsz magadra...
2015. jún. 27. 16:41
 18/24 anonim ***** válasza:

13. vagyok.lehet,hogy túlzok de akkoris.: "1 hónapja vagyunk együtt, már lefeküdtünk, szóval a lényeg, hogy komoly, ami köztünk van."


innen már csak lépés az esküvő...

2015. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Késő, már megtörtént. Ezért is tudtál rá reagálni...
2015. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Akkor mégegyszer :) Nem szándékozom hozzá feleségül menni 1 hónap után, szóval ezt a témát hanyagoljuk.

Amúgy anyunak elmondtam, kicsit kiakadt, de lehűtöttem, megbeszéltük, hogy először találkozzunk 3-asban (tehát anyu, a barátom meg én), és utána rátérünk apura. Lehet hogy nem a legszebb megoldás, de így lesz jó, úgyérzem. :)

2015. jún. 27. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!