Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogyan reagálnátok...

Szülők, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy együtt vagyok egy iraki fiúval. 1 hónapja vagyunk együtt, már lefeküdtünk, szóval a lényeg, hogy komoly, ami köztünk van. Ő egy éve költözött Magyarországra a szüleivel, 20 éves, van munkája, tök jól beszéli a magyart, szép házuk van, van egy kishúga, a családja nagyon rendes (ő már hazavitt engem), szóóóval teljesen rendben vannak. Én is elérkezettnek látom, hogy hazahozzam, de tartok a szüleimtől, mert ők nagyon rossz véleménnyel vannak a muszlim emberekről. (A mostani menekült dolog kapcsán hoztam fel náluk, és nagyon szidták az ottani embereket). Biztos nagyon kiakadnának, különösen apa, ő amúgy sem nézi jó szemmel, ha hazaviszek egy fiút. (Volt már barátom) 


Mit tegyek? Először adagoljam be nekik, vagy hogy legyen? Nem szeretném, hogy elítéljék. Ti hogy reagálnátok?

17L


2015. jún. 26. 09:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%

Istenem, de korlátoltak az emberek.

Ha valaki 17 évesen azt mondja, hogy komoly kapcsolatnak érzi, akkor az már esküvőre végződik? :D Komolyan?!

Ennyi begyöpösödött, kettőig nem látó emberekkel van a gond, nem pedig azzal, aki más kúltúrából jött ide...

2015. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Annyira bénák vagytok. Azért mondja a kérdező, hogy komoly, mert az is. Komoly, amennyire komolynak kell lennie 17 évesen. Azt mondja, szerelmes belé. Mert ezt érzi. Nyilván nem úgy szerelmes, mint ahogy mi szeretjük a férjünket. Ennyire nem tudtok különbséget tenni dolgok között? Ti nem voltatok tinik vagy mi a franc? Ha a lányotoknak/fiatoknak szerelmi bánata lesz tiniként, akkor majd annyit mondtok, hogy *ó, dehát ez nem is szerelem volt*? Mást jelent egy tini számára egy komoly kapcsolat meg mást egy 30 éves felnőtt számára. Az utóbbinál házasságot takarhat, míg az előbbinél mindössze annyit, hogy nemcsak szórakozni akar a fiúval, hanem mondjuk együtt járni vele hónapokig, évekig is akár. Ehhez pedig hozzá tartozik az is, hogy a szülei megismerjék a fiút.
2015. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én is ismerek arab embereket, még Londonban sok munkatársam volt. Személy szerint én nem járnék arab emberekkel, ha lány lennék a nagy kulturális különbségek miatt. De mind rendes emberek voltak, szóval ezzel nincs is gond.


Sztem is jó lesz, ha először mama, aztán papa. Ha meg nem tetszik nekik, akkor nem kell erőltetni a találkozgatásokat. Majd a sráchoz mentek.


És szülőként, annak ellenére, hogy rendes emberek, szintén nem támogatnám a házasságot. Éppen a fentebb említett kulturális különbségek miatt. Nincs velük semmi baj, de attól még más dolgokat tartanak természetesnek.

2015. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tehát ma a modern azt jelenti, hogy egy hónapon belül a 17 évünkkel már lefekszünk, és ettől minden komoly. De apunak bemutatni nincs merszünk azt az iraki fiút.

Sajnálom, vagy a kérdező kamuzik, vagy én jöttem a dínók korából.

2015. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!