Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok a 15 éves...

Mit gondolnátok a 15 éves lányotokról ezek után? Nagyon ribis voltam /vagyok? Csalódnátok benne? 15 /L

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy kb 3 hónapja rámírt neten egy 22 éves. Ott beszélgettünk. Írt jó néhány szexuális utalást. Tegnap eljött a találkozás, felmentem ahol lakik. Körülbelül fél órát beszélgettünk. Majd elkezdett simogatni...Aztán csókolóztunk körülbelül 50 percet, ágyába voltam, meg Simogatott "ott "engem. Ő félmeztelenül volt, rajtam meg tanga és top. Nem engedtem neki a szexet! Picit bűntudatom van, jó volt csak, mit gondolnak rólam mások ha ezt megtudjak.. :/ Senkinek nem merem elmondani. Első csókom is volt egy olyannal aki csak "azt "akarta tőlem. Még egy kérdés, ilyenkor szerintetek merevedése van a pasiknak, minden esetben? Ugye ti is csináltatok már ilyen hülyeséget, nem csak én???

2015. jún. 28. 15:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%
Azóta nem találkoztál vele?
2015. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem. Miért??
2015. jún. 29. 23:02
 23/28 anonim válasza:
83%
Nyugi ettol az egy esettol meg nem vagy ribis, eleg nagy hulyeseg volt de mindenki kovet el hibakat, en is csinaltam mar hulyesegeket amiket megbantam, nincs semmi baj de maskor gondolkodj
2015. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
12:46 vagyok, nem értem miért lettem lepontozva.
2015. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit.
2015. jún. 30. 10:35
 26/28 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem voltál ribis, de baromi meggondolatlan voltál. Ha az én lányom lennél, biztos elbeszélgetnék veled, hogy netes ismerőssel első pár alkalommal csak nyilvános helyen találkozunk, ahol sok ember láthat minket, és nem megyünk fel hozzájuk.
2015. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy ribi, de ne hagyd, hogy rávegyenek arra, amit nem szeretnél. Hülyeség volt, tanulj belőle.
2019. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Csak egy szimpla ribi vagy, semmi érdekes. Gratulálok.


Gondolom azóta már van gyereked meg férjed, de a férjed biztos nem tudja milyen egy ribi voltál.

márc. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!