Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Allandoan rettegek. Miert...

Allandoan rettegek. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom mar, hogy kinek beszeljek errol. Nem tudok aludni mar.

Folyamatosan attol rettegek hogy tortenni fog velem valami borzaszto dolog. Baleset. Hogy tortenik velem valami, ami tonkreteszi az eletem. Autobaleset, vagy barmifele baleset. Mar semmit nem tervezek elore, mert hatha nem fog osszejonni.

A masik dolog pedig az osztalyom.

Allandoan csak a veszekedes, verekedes, ketszinuseg, egymas kibeszelese megy, amibol mar annyira elegem van hogy neha elsirom magam. Egy idobe nem erdekelt, de kezd egyre jobban idegesiteni.

Mindig beteg vagyok, es szerintem felenek psziches okai vannak. Mostanaban durva fejfajasaim vannak. Neha ossze is esek, a meleget sem birom. Hamarosan megyek orvoshoz, hatha komolyabb dolog is allhat a hatterben. Belegondolok hogy holnap gyakorlat, mar ram jon a fejfajas es a hanyinger, a gyomorgorcs, mert tudom hogy csak szivatni fognak a tanarok, meg ebben a nagy melegben minden kis apro lenyegtelen munkat meg kell csinalni, csak azert hogy veletlenul se uljunk fel orat.

Tudom, zavaros az egesz, de mar olyan szinten vagyok, hogy mar nem birom, es muszaj valakinek elmondanom, es segitsegekt kernem. Mostanaban nagyon rosszul es keveset alszom. Rossz eloerzetem van, de lehet hogy csak paranoias vagyok. Valakivel tudnek beszelgetni egyet privatban igy anonim modon?

Koszonom elore is.


2015. jún. 30. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz, én is hasonló helyzetben voltam
2015. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. Ismerek pár embert aki hasonló helyzetben van.
2015. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, írtam neked üzenetet! :)
2015. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!