Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek milyen volt az általáno...

Nektek milyen volt az általános iskolai (! ) ballagásotok?

Figyelt kérdés

Én még csak jövőre ballagok de már pár éve minden ballagáskor látom FB-n a képeket hogy mások milyen nagy felhajtást csinálnak. Nekem oviba se volt ballagási "bulim" a többi csoporttársamnak meg volt és elég irigy voltam. Én nem is tudom hol megtartani mert panelba lakunk és elég kicsi. Másnál meg látom hogy az egész család ott van, nekem meg van anya, mama és tata, ja meg a legjobb barátnőm. Bevallom kicsit irigy vagyok de tényleg ilyen felhajtást kell csinálni?

Nálatok hogy volt?


2015. júl. 2. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Bár én már anyuka vagyok,és van már egy 12 éves lányom,de válaszolok hanem baj. :D Nekünk a tesóimmal nagy összeröffenést csaptak a szüleink a 8.-os ballagásainknál,vak világtalan meg volt hívva olyankor, a legtávolabbi rokon is,akik egyébként marhára nem foglalkoztak velünk,csak ilyenkor jöttek enni. :( Már akkor is furcsállottam,14 évesen,most 30 elmúltam,de most sem értem,miért öltek anyuék bele ennyi pénzt.A középiskolai ballagásaink már nyugisan teltek,szűk családi körben. Nem tervezek nagy bulit a lányomnak,nagyszülők,keresztszülők és mi. Ennyi. Lesz egy kis kaja itthon,kávé, üdítő,aztán ennyi. Hogy még is meg legyenek vendégelve. Szerintem teljesen felesleges százezreket beleölni egy ballagási buliba,ezzel nem lesz se több se kevesebb a gyerek! :)De,bocsi.Több lesz,ha nem lesz,mert az a sok pénz megmarad,és rá lehet költeni a sulikezdésre!
2015. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Én sokat veszekedtem ezen a szüleimmel, nagyon ellene voltam. Mai napig nem értem, mot kellett azon ünnepelni, hogy az első 8 év eltelt, jöhet a következő 8... Ennek ellenére annyiba belementem, hogy pár embert meghívjanak, így nagymamámmal, dédipapámmal és az unokatestvéreimmel tartottunk egy grillezést a kertünkben. Bőven elég volt.

19L

2015. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Étterembe mentünk a szűk családdal és nagyon élveztem:)
2015. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Mi utána anyummal és apummal Mekiztünk. Ennyi volt, de nekem tökéletesen megfelelt.
2015. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Grilleztünk egyet a nagyszülőkkel és a telefont próbáltuk beüzemelni amit a szüleimtől kaptam.
2015. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon nagy felhajtás volt, eljott vagy 50 rokon, és meglepően nagyon durván sok pénzt kaptam, de igazából nekem elég lett volna utána egy családi ebéd. ..
2015. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy ebédet szerettem volna nagyszülőkkel, keresztszülőkkel, uncsitesókkal, mert mindenkinek volt legalább ekkora "felhajtás" szervezve. De én még egy tálca sütit se kaptam, minden olyan volt, mintha nem történt volna semmi. Pedig jó jegyeim voltak. Köszi anya.
2015. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A családommal és a legjobb barátnőm családjával elmentünk kajálni egy étterembe (egyszerre végeztünk). A rokonok kb lesz.rták azt, hogy elballagtunk.:)
2015. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én ballagásomon kb.30 ember volt. Nem akartam nagy bulit, sőt semmit nem akartam. Csak a szüleim mondták ha már messziről eljönnek a rokonok (volt aki 400km utazott) akkor legalább egy ebédre meg beszélgetésre illik őket meghívni. Otthon tartottuk sátras buli volt. Grilleztünk, bográcsoztunk. Ahogy gyűltek a borítékok egyre jobban örültem az egész bulinak. Estére mikor elmentek a vendégek mondtam a szüleimnek, hogy holnap is tarthatnánk egy ilyen bulit.
2015. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a legjobb bulizni. :)
2015. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!