Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elkényeztetettnek gondolnátok...

Elkényeztetettnek gondolnátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

-havonta 150-200 ezret költ ruhákra, cipőkre, táskákra, ékszerekre (ha kozmetikumokat, parfümöket vesz, akkor többet is)

-hetente jár masszíroztatni

-2 hetente jár manikűröshöz, pedikűröshöz

-3 hetente festeti a haját (világosból sötétbarnára), tölteti a szempilláit és jár kozmetikushoz

-kb 5 ezret költ naponta kajára, kávéra, italra (reggelizni kávézókban szokott, ebédelni beül a barátnőivel valahová, plusz néha délután elmennek kávézni, sütizni, fagyizni)

-tavasszal 3 hetet volt az USA-ban, 2 nagy fesztiválra is elment

-télen 3 hetet volt Thaiföldön, 10 napot Dubaiban


16 éves


2015. júl. 12. 22:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

Igen, mert csak költeni tanulja meg a pénzt, keresni nem.

Ráadásul csak szórja felesleges dolgokra. Könyvet pl sosem vesz? Tanulással mennyit törődik? Mi lesz belőle, minek készül?

2015. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
62%
Majd ha kikerül a való életbe és egy hónapban lesz a megélhetésre annyija, mint most ruhára, akkor megtudja, hogy mennyire volt elkényeztetve. Ja, nem mert apuci akkoris pénzelni fogja…
2015. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
57%

Nem max a.szulei.butak hogy.ezt.megengedik deee....sztem ez a kerdes nem is igaz csak kitalacio.sot van.egy.gyanum is.

Ma.tettel mar fel kerdest hogy gimnazista lany vagy es Kulon szeretnel elni.

Gondolom ez.is.te.vagy...es a.nyari.szunetedet ennyi.penz mellet a.gyakorin toltod :-)

2015. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Mindössze annyit gondolnék, hogy pénzesek a szülei, és hogy jó neki, hogy megteheti. Szerintem normális, hogy ha jól állnak a szülők, akkor a gyereknek is jobb színvonalat biztosítanak, mint az átlag szülők az átlag gyerekeknek.


De egyébként szerintem te megint az a provokátor vagy, aki a gazdagkislányos kérdéseket írja. De ezt majd meglátjuk a válaszaid stílusából.

2015. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

"a kerdes nem is igaz csak kitalacio"

Írtam bármi olyat, amiből erre következtetnél?

Nem írtam, hogy rólam, vagy rokonról, vagy barátnőről lenne szó...

Csak egy egyszerű kérdés.

2015. júl. 12. 23:11
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
De pihent vagy ne haragudj! Este 11-kor ez miért foglalkoztat?
2015. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Miért van szükség ilyen provokatív kérdésekre. ?
2015. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

Az utazások miatt nem gondolom elkényeztetettnek, inkább gazdagnak, hogy mindezt megteheti.

Viszont korához képest igencsak korainak tartom a hajfestést, manikűröztetést, kávézást, éttermezést, ékszervásárlást, stb., szóval ebből a szempontból igen, elkényeztetett.

2015. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem elkényeztetett. Ha az én szüleim lennének gazdagok, akkor ők is több mindent engednének nekem és jobb színvonalon élnénk. Ez logikus szerintem és semmi különleges nincsen benne. Most így ránézésre túlzásnak tűnik, de lehet, hogy ha annyi zsebpénzt kapnék akkor én is eltudnék költeni ennyi pénzt ruhákra. A korral sincs baj én úgy gondolom, 16 évesen ezek már beleférnek.
2015. júl. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Én is hasonlóan élek, bár mi külföldre nem nagyon járunk, apukám munkája nem teszi ezt lehetővé. Mi a pénzüket, ruhák és egyéb helyett inkább a taníttatásomra fordítjuk. Egy nagyon jó magániskolába járok, ahol az éves tandíj 30 millió körül van, de lassan 17 éves leszek, és már van angolból egy felsőfokom és franciából egy közép, mivel ezek a fő nyelveim, és elsőtől emelten tanulom őket, főleg az angolt, mivel az összes tárgyam ezen a nyelven van. Na jó, kissé elszaladtam:-) A lényeg, hogy azt hogy ki az elkényeztetett, a viselkedése határozza meg. Ha természetesre veszed, hogy neked ez igen is jár, és ha nem kapod meg kivered a balhét, esetleg mások orra alá dörgölöd, akkor igen az vagy. Ebből a kérdésből nem lehet tudni. Azt látom, hogy a kettőnk értékrendje nagyon eltérő, neked a divat, és a szépség, nekem a tanulás. Persze kamaszként nekem is fontos hogy nézek ki, de nem ez áll az első helyen. Még elbillentesz mindkét irányba, ezért figyelj oda.
2015. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!