Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elkényeztetettnek gondolnátok...

Elkényeztetettnek gondolnátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

-havonta 150-200 ezret költ ruhákra, cipőkre, táskákra, ékszerekre (ha kozmetikumokat, parfümöket vesz, akkor többet is)

-hetente jár masszíroztatni

-2 hetente jár manikűröshöz, pedikűröshöz

-3 hetente festeti a haját (világosból sötétbarnára), tölteti a szempilláit és jár kozmetikushoz

-kb 5 ezret költ naponta kajára, kávéra, italra (reggelizni kávézókban szokott, ebédelni beül a barátnőivel valahová, plusz néha délután elmennek kávézni, sütizni, fagyizni)

-tavasszal 3 hetet volt az USA-ban, 2 nagy fesztiválra is elment

-télen 3 hetet volt Thaiföldön, 10 napot Dubaiban


16 éves


2015. júl. 12. 22:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
37%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..



Ez volt a te kerdesed! Ha Ennyi penzed lenne nen egesznap a gyakorin lovagolnal hanem nyaralnak elvezned a nyári szünetet.nen kell a gazdag kislányt jatszani😊 csupán csak kitaláció az egesz torteneted,egesznap óránként ilyen kereséseket teszel ki

2015. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon nem azt kérdezi az ember, amit szeretne?

Utolsó, az nem az én kérdésem. Írtam én itt olyat, hogy most rólam van szó?

Szövegértés :)

2015. júl. 13. 12:35
 13/34 anonim ***** válasza:
38%
Csak a. Komiban is latszik"sokat koltok magamra stb...."szövegértés"stilus egy ....
2015. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha nem offolnád szét a kérdést?
2015. júl. 13. 14:17
 15/34 anonim ***** válasza:
71%

Ezen az oldalon nem azt kérdezi az ember, amit szeretne?



Ide nem az válaszol aki szeretne??

2015. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
35%

Ha ruhavásárlással nincs semmi baj ha jól nézel ki. Csúnya lányon a legjobb ruhák sem segítenek. A masszíroztatás teljesen felesleges. Manikűr meg pedikűr nélkül is lehet élni, de ha van rá pénz akkor miért ne. A hajfestés egy jó dolog ha igéyesen van megcsináva. Azzal a válaszolóval aki azt írta hogy fiatal vagy hozzá, ne foglalkozz mert nem tudná megindokolni hogy miért csak az öregasszonyok festhetik a hajukat. Az étterembe járáshoz sem vagy fiatal. Nem igazán értem hogy van erőd reggel elmenni kávézóba, én örülök ha ott van a hűtőben a kaja. Csak azért mert iskolaidő van nem kellett volna az usába menni, én is pihentem 3 hetet betegségre hivatkozva Magyarországon. Ha nagy fesztiválok alatt a Volt-ot és a Szigetet érted az tök jó, én is voltam Slash koncerten és megyek majd a Szigetre meghallgatni Robbie Williamset. A téli útjaid biztos jók voltak, mások a szülővárosukban pihennek annyit mint te külföldön.

Lehet lepontozni, de nem kéne irigységből rosszakat írni szegény kérdezőnek. 15/F

2015. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem eléggé el van kényeztetve. Csak összehasonlításként csak akkor tudnám elképzelni hogy 200 ezret költsek ruhákra ha az összes, 3-5 évente vagy még ritkábban szokásos nagyobb tételt (futócipő, sídzseki, csizma, télikabát) egy hónapban veszem, plusz tartok három nagybevásárlást (évszakonként szoktam egyet, kb 20-30e). Komolyan nehezen tudnék ennyit elkölteni. Nem járok masszíroztatni, körmömet magamnak csinálom, magamnak festem a hajam, otthon reggelizem, suliba menet 120 forintért veszek egy feketekávét. Ebédet viszek magammal. Az utazást megértem, annak van haszna is. Idén egy hetet voltam Genfben, egy hetet Rómában, egyet Németországban egy kisvárosban. Értem én hogy van pénze a szüleinek de ez kicsit sok, pedig mi is átlag felett élünk. 17/L
2015. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
14%
Igen, el van kényeztetve, és ezen nem ártana változtatni, hiszen ha később nem lesz ennyi pénze baromira nehezen fogja tudni beosztani.
2015. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
39%
Ha most van pénze akkor később is lesz.
2015. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%

17-es, azért nagyon nem mindegy, hogy valaki átlag felett él vagy gazdag :DD

Mi is átlag felett élünk, de azért milliomosok nem vagyunk.

2015. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!