Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszkorba normális ennyit enni?

Kamaszkorba normális ennyit enni?

Figyelt kérdés
Egyszer kiszámoltam és 1 nap másfél kg kaját eszek meg,ez nem sok?De van hogy megeszek egyszerre 10 hotdog-ot vagy 1 egész csirkét vagy egy 60 cm-es pizzát,ez szerintetek sok?
2015. júl. 14. 23:38
 1/10 128 válasza:
Ha jol esik es nem hozol el akk nem baj
2015. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Hízni heti 20dkg-ot tudok max :D
2015. júl. 14. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Heti 20 dkg hízás az rengeteg, egy év alatt kb. 10 kiló!


Egyébként normális, hogy kamaszként nagyon éhes vagy, de azért az általad leírt mennyiségek nekem nagyon soknak tűnnek. Fiú vagy lány vagy?

2015. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi a nemed? Mereteid? Hany eves vagy?

10 hit dog azert brutal sok, hatalmas pizza is.

Sportolsz mellette?

Zoldseget, gyumolcsot eszel? Remelem nem csak a pizza meg a hot dog megy.

2015. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. ennyi a minimum hízás a fejlődés érdekében,mi ebbe a rengeteg? :D kondizok,és 16 éves vagyok 195 cm magas,94 kg,ennek ellenére 17%-os testzsírom van,és ez a nagy hotdog meg pizza evés évente 1x 2x van,csak példának hoztam fel,de rengeteg gyümölcslevet iszok (házi) zöldséget eszek,nagyon sok rizst eszek,csirkét is szinte mindennap,általában változatosan étkezem
2015. júl. 15. 09:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kamasz korban igen, normális. Fejlődő szervezet, kondizol is, magas is vagy, nem lehetsz fenyevo. Csak a kaja minőségére nem árt odafigyelni néha.
2015. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha a neved Monkey D. Luffy...
2015. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Versenyszerűen sportoltam kamasz koromba (is) 164 cm és 50-52 kg közt voltam felkészüléstől függően, lány vagyok. Pecsenyés tálból ettem ebédet mert lusta voltam 3x meríteni és vacsira lecsúszott a fél kiló zsíroskenyér hagymával... azóta ételreform történt de szerintem amíg valaki mozog, nem elhízott kvázi mindegy hogy mit eszik ha az nem tartósított műanyag sz@r!

Szóval jó étvágyat és jó edzést!! 😉

2015. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad sem azt, hogy kondizol, sem, hogy fiú vagy.

Egy lánynál ennyi hízás pedig bizony is rengetegnek számít 16 évesen.

2015. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. csak az a baj hogy a hízás sokak szerint egyenlő a zsír felszedésével
2015. júl. 15. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!