Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha rettegek az...

Mit tegyek ha rettegek az iskolától?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe leszek 8.-os uj iskolàba. Sajnos nehezen megy a beilleszkedés. Voltam táborokba és olyan közösségbe kerültem ahol nem az számit hogy milyen telefonod van milyen márkás ruhád van stb. elfogadnak amilyen vagy. Attol félek hogy az uj suliba nem igy lesz.

Helyesirási hibákért ne haragudjatok telefonrol irok

15/L


2015. júl. 19. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, miért a rosszból indulsz ki? Van egy csomó jó tapasztalatod is, gondolj a táborokra, éppenséggel lehet, hogy az új osztályod is egy ilyen közösség és be fognak fogadni.

Persze, egy összeszokott társaságba nehezebb beilleszkedni, ezt én is tudom, de ne rettegj előre, mert azzal csak elrontod a nyarad.

(És remélem, hogy csak tényleg a teló miatt rontod el azt, hogy táborokBAN és suliBAN)

2015. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá ennyire, nem kell a legrosszabbat feltételezni.

Mi van ha rendesek lesznek és befogadnak? Akkor jól fogod magad érezni.

És mi van, ha nem? Akkor pár hülyegyerek ki fog közösíteni, de az egész osztály biztosan nem. Nem hiszem hogy mindenki ilyen márkamániás, mindig akadnak rendesek is, akiknek tökmindegy, hogy milyen telefonod van.

2015. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne is haragudj de hogy mehetsz 15 évesen 8.ba?
2015. júl. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remélem én is hogy normálisak lesznek és nem görcsölök rá.

Kórházba voltam és évet ismételtem

2015. júl. 20. 05:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Kórházban, bocsánat csak a telefon megint nem jó :/
2015. júl. 20. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!