Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rettegek az iskolatol. Mit...

Rettegek az iskolatol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok, 8 honapja nagyon elfajult az egesz. Csak hetfotol szerdaig nehez, csutortoktol mar konnyebb.. Tobbszor panikolok, a hanyastol felek nagyon. Multheten nem ettem demmit es mentot akartak hivni, egesz hetre kiirt az orvos es csak addig volt rossz, amig tudtam, hogy suli.. Hetvegen sem volt semmi bajom, most megint ramjott. Meg 23 nap van az iskolabol a szunetig, kikell birnom valahogy. :(

Nem lustasag, mert felkelek 7kor es futok 5 kilometert ha kell, csak iskolaba ne kelljen mennem! Emiatt nagyon sokat logok, nem tudom mit csinaljak.. Kerlek segitsetek!


2014. jún. 30. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg orvos?! Vagy képernyőn keresztül kellene gyógyítanunk?
2014. jún. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Juli 14.-en van idopomtom a pszichologusnal..
2014. jún. 30. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az furi,hogy csak szerdáig van gondod:D. Esetleg meg tudod magadnak fogalmazni,hogy mitől félhetsz? A pszichológus is azzal fogja kezdeni szerintem,hogy nézz magadba és próbáld magad kimondani,mi lehet a baj. Nem lehet könnyű számodra.
2014. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazából vagy azzal van bajod, hogy rettegsz a csalódástól, ami mondjuk egy rossz jeggyel jár vagy piszkálnak az iskolatársaid, esetleg valamelyik tanár.


Ezt őszintén szólva neked kell tudnod.

2014. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mitől rettegsz?Végigülöd azt a pár órát,ha meg nagyon ideges vagy tereld el a gondolataidat gondolj olyasmire amit szeretsz pl: mit fogsz csinálni hétvégén.
2014. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2 eve koltoztunk kulfoldre..uj suli, uj nyelv stbstb. Felek, hogy rosszul leszek mindenki elott vagy olyan helyzetbe kerulok, ami ciki.. A kukahoz sem merek kimenni ora kozben, mert ugyerzem mindenki engem nez.

A mai napot is ellogtam..:/

2014. jún. 30. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik ország? Kiközösítenek amúgy? Azt tudod,hogy a lógással rontasz a helyzeten,mert suli és végzettség nélkül az ember nulla. Munka nélkül szintúgy. Utólag bepótolni,hááát,na.
2014. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A barátnőmnek is hasonló problémája volt, jár pszichológushoz és már sokat enyhült a problémája.Járj te is pszichológushoz, meglátod minden jobb lesz.
2014. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg 2 het..nem maradhatok addig itthon, nrm tudom mit csinaljak.:(
2014. jún. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!