Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem akarok elmenni a pénteki...

Nem akarok elmenni a pénteki német versenyre, milyen ürügyet mondjak a tanáromnak? Nehezen hiszi el a dolgokat

Figyelt kérdés
holnapra meg kéne tanulnom 8 kétoldalas fogalmazást,és sajna nincs rá időm meg kedvem se:)pénteken 2 órakor lesz a verseny,valami jó ürügy kell.a tanáromnak nem felelne meg szimplán fogorvos vagy ilyenek.és légyszi ne kritizáljatok,inkább ötleteket:)nem én jelentkeztem a versenyre,utólag szólt,hogy benevezett
2010. márc. 7. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát talán próbálkozz be az igazsággal: Nem Te akartál menni, a megkérdezésed nélkül nevezett be, ezért nem mész...
2010. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én megmondanám határozottan, hogy nem én akartam jelentkezni, ezért nem is fogok elmenni. Lehet, hogy ordítani fog egy sort és egy darabig csúnyán néz majd rád, de úgysem tehet semmit, nem fog elrángatni a versenyre.
2010. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Én is megmondanám neki. Kötelezni nem kötelezhet rá.
2010. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én már mondtam neki,aztmondta,akkor megbuktat belőle.sajnos ez egy erős gimi,és megteheti...
2010. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a kérdező voltam
2010. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj el, legfeljebb nem úgy szerepelsz, az ő hibája, hogy benevezett, nem te akartad. Én csak elolvasnám a tananyagot, ami a versenyen előjöhet.
2010. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor inkább menj el. nem halsz bele, és szerintem beszámítja majd az év végi osztályzatba a versenyzést is.
2010. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de holnap kikérdezné a 8 fogalmazást..
2010. márc. 7. 16:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Amennyi időt a hazugságok gyártására fordítottál, már rég betéve tudnád az összes fogalmazást!
2010. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát olvasd el kétszer. Hidd el, hogy a rövidtávú memória sokkal jobban fog, mint a hosszútávú, és a lényeget automatikusan tárolni fogja a fejed :) Olvasd el kétszer és meglátod menni fog az :)
2010. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!