Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-16 éves fiúk! Ti milyen...

14-16 éves fiúk! Ti milyen könyveket olvastok? Mit tudnátok ajánlani? (csak az válaszoljon aki szokott is olvasni :D)

Figyelt kérdés

Az én kedvenceim pl. az Útvesztő és az Éhezők viadala :D


15F



2015. júl. 31. 12:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rég olvastam a Parfüm c. könyvet. Ez már nem mai, de nekem nagyon tetszett és ha esetleg tudsz vagy tanulsz németül akkor tudom ajánlani eredetiben mert szerintem nagyon jó könyv. Film is készült belőle egyébként. Illetve Stephen King könyveket akarok most olvasni....A Ragyogást olvastam eddig, szerintem az egyszerűen fenomenális volt....most a folytatását az Álom doktor c. könyvet olvasom, de hogy őszinte legyek ez már kevésbé tetszik. Szerintem a Carrie, a Cujo és az Állattemető is jó lehet....Régebben többet olvastam, mostanában ez kicsit visszaszorult mert nem nagyon volt hozzá elég erőm meg kedvem sem. Egyszer megpróbáltam a Gyűrűk urát is, de nem jó időpontot választottam mert kb. 5 oldal után elaludtam, de most újra meg szeretném próbálni. Nagyon sokan olvassák egyébként a Trónok Harcás könyveket (előttem is írták, de bocsi nem tudom mi a címe 😊)biztosan nem véletlen. Egy időben a Harry Potter is nagy kedvencem volt, pedig a filmeket nem kedvelem, de olvasni nagyon jó volt szerintem.
2015. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Én egyébként lány vagyok, de szerintem ezeket egy fiú is tudja élvezni

2015. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Előzőnek: köszi neked is


(amúgy beszélek németül :D)

2015. júl. 31. 20:06
 14/26 anonim ***** válasza:
40%

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember, Egri csillagok

Rejtő Jenő minden műve

Verne

2015. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves lány vagyok, de remélem, nem baj, ha írok. :D GRRM-től ajánlanám én is a Tűz és Jég dalának összes kötetét, ha tudsz angolul, akkor mindenképpen eredetiben olvasd (bár lehet, hogy csak az én heppem ez, de iszonyatos módon irritál, hogy a magyar műfordítók valami különleges belső késztetést éreznek a nevek lefordítására).

Rejtőt én is ajánlom, szerintem nagyon szórakoztatóak a művei.

Orwell Állatfarmja és 1984-e szerintem alapmű kellene, hogy legyen mindenki számára. Ha érdekelnek az ilyen politikai dolgokkal kapcsolatos témák, akkor mindenképpen ajánlom.

2015. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is :)
2015. aug. 1. 16:59
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, 17 éves, de sokat olvasok és akad köztük olyan ami tipikusan nem nőknek íródott.

A kedvenceidhez egy kicsit hasonlít az Unwind - Bontásra ítélve, nagyon jól megírt könyv.

A másik kedvencem a Vasdruida krónikái Kevin Hearne-től. Harcolászós, mitológiás, könnyen olvasható, humoros.

Próbálkozhatsz Stephen Kinggel esetleg még a Könyvmolyképző kiadó oldalán nézz körül: Sötét örvény vagy könnyebb olvasmányok, fiatalabb korosztálynak, de szerintem szórakoztató a kaméleonos is :)

Jó olvasást :)

2015. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Metro 2033
2015. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is :)
2015. aug. 2. 14:24
 20/26 anonim ***** válasza:

Helló!

14 vagyok, fiú, most megyek nyolcadikba. Most Golding: Legyek ura-t olvasom, utána pedig Verne: Kétévi vakációját fogom. Szeretnék írni róluk egy összehasonlító elemzést. Nem házi feladat, de érdekel az irodalom. Tavaly olvastam Remarque: Nyugaton a helyzet változtalan-t, meg Merle: Két nap az élet-et, Valamint Polcz Alaine-től az Asszony a fronton-t. Mindegyik nagyon tetszett.

2015. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!