Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-16 éves fiúk! Ti milyen...

14-16 éves fiúk! Ti milyen könyveket olvastok? Mit tudnátok ajánlani? (csak az válaszoljon aki szokott is olvasni :D)

Figyelt kérdés

Az én kedvenceim pl. az Útvesztő és az Éhezők viadala :D


15F



2015. júl. 31. 12:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20 vagyok

Harry Potter persze, én is többször olvastam.

Valaki ajánlotta Orwell-t. Az 1984-et elkezdtem, de nem fejeztem be, a magyartanárnőm szerint még ráérek vele. Mondjuk a nagyobb bátyám azt mondta, ő ilyen idősen olvasta, és megértette, nem tudom, én nem élveztem. Az Állatfarm viszont tetszett.

2015. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZÁT, NAGYON SOK JÓ ÖTLETET KAPTAM, ÚGYHOGY MOST ELLESZEK EGY IDEIG A KÖNYVEKKEL :) :D


(jöhetnek még a válaszok továbbra is,:D)

2015. aug. 9. 11:02
 23/26 anonim válasza:

Szia szintén 15 fiú vagyok,

És csak is a galaxis útikalauzt tudom ajánlani

Meg persze sci-fi ket

Meg fantasy kat

Pl: sárkánydárda krónikák

2015. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Szia! Lány vagyok, de a Vasdruida krónikáit (amit már előttem is ajánlottak) mindenképp olvasd el! Kihagyhatatlan könyv!

Aztán ott van még a Hogyan ,d el (jól) a nyarad? c. könyv is. Nem fantasy/sci-fi, de rohadt jókat lehet röhögni rajta és fiúknak ajánlott.

Xy-tól A leghülyébb angyal. Zombik keverve a karácsonnyal.

Tizenhárom okom volt. Szintén nem fantasy, de megéri elolvasni.

Percy Jackson sorozat+ Az elveszett hős és a többi része.

John Green-Alaska nyomában. Nem sci-fi, de nem is romantikus. Elgondolkodtató. Amúgy John Greentől bármit, mert hiába ő írta a Csillagainkban a hibát a többi könyve kevésbé romantikus és csak pislogok miket hoz ki a végén a sztoriból. Nála tuti nem találod ki mi lesz a vége a történetnek.

2015. aug. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Utolsó vagyok és azt akartam írni h Hogyan told el (jól) a nyarad?, csak telóról vagyok.
2015. aug. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is :))
2015. aug. 11. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!